Reklama

Lifestyle

Odkryj Starą Warzelnię – gdzie historia spotyka nowoczesność!

artykuł sponsorowany
Dodano: 14.07.2023
materiał partnera
materiał partnera
Share
Udostępnij

Stara Warzelnia to wyjątkowe miejsce, które jest efektem projektu zrealizowanego i finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020,  Działanie 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP.

Oferta Starej Warzelni to nie tylko podróż w czasie, to prawdziwa przygoda! Dostępnych jest aż 18 atrakcyjnych pakietów, które realizowane są we współpracy z Partnerami. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, przedsiębiorcą czy rodziną – mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Położenie Starej Warzelni pośród malowniczej przyrody Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego, zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa, zapewnia spokój i kontakt z naturą, których tak często brakuje w życiu miejskim.

Stara Warzelnia dba o rozwój dzieci i młodzieży! Nasze warsztaty warzelnicze to fascynująca podróż w czasie, prowadzone przez naszego Warzelnika. Pełnowymiarowe figury wykonane z soli i trójwymiarowe gabloty dodają uroku tym zajęciom, a nauka w takich okolicznościach to niezwykłe doświadczenie.

Stara Warzelnia to nie tylko historia i zajęcia dla uczniów, to także przyszłość dla biznesu i rozrywki na Podkarpaciu. Nasz kompleks jest idealnym miejscem na spotkania firmowe i ciekawe wydarzenia. Oferujemy Ci przestrzeń, która spełnia Twoje największe oczekiwania:

  • Sala balowa na 300 osób
  • Restauracja na 70 osób
  • Sala konferencyjna i kinowa
  • Taras widokowy
  • Spa

Przyjdź i doświadcz tego wyjątkowego miejsca, gdzie historia spotyka nowoczesność, gdzie spokojny czas łączy się z nutką historii. Stara Warzelnia czeka na Ciebie!

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy