Reklama

Lifestyle

Niezły lumpeks w plenerze. W niedzielę w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 12.08.2023
Fot. Archiwum Niezły lumpeks w Rzeszowie
Fot. Archiwum Niezły lumpeks w Rzeszowie
Share
Udostępnij

W niedzielę, 13 sierpnia, od godz. 13.00 do 18.00 w Biurze Wystaw Artystycznych (dolna sala) oraz w ogródku Niezłej Sztuki przed BWA w Rzeszowie kolejna edycja Niezłego lumpeksu, czyli wyprzedaż ubrań organizowana przez Rzeszowski Lumpeks. Wstęp bezpłatny.

Na poprzednich edycjach Niezłego lumpeksu pojawił się tłum rzeszowian, którzy za nieduże pieniądze mogli kupić ciekawą odzież używaną, vintage i rękodzieło. Prawdziwe święto dla pasjonatów mody, ale nie tylko, bo w świetnych cenach można znaleźć autentyczne „perełki”.

Odpowiedzialna moda. Drugie życie ubrań

Inicjatywa jest nie tylko świetną okazją, by powymieniać się uwagami z innymi pasjonatami mody, znaleźć oryginalne ubrania, ale też sprzyja ochronie środowiska, bo obdarzamy drugim życiem już wyprodukowane rzeczy, bez konieczności zalewania rynku ciągle nowymi ubraniami, do produkcji których zużywa się gigantyczne ilości wody.

Podczas second hand w plenerze można nie tylko kupować, ale i sprzedawać to, co nie mieści się w naszych szafach i co już niekoniecznie chcemy nosić.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy