Reklama

Lifestyle

“Smaczne bo Podkarpackie” – które firmy zdobędą prestiżowe logo?

Redakcja
Dodano: 17.06.2020
50945_png
Share
Udostępnij
Trwa kolejna już edycja Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne bo Podkarpackie”. Region, którego inteligentną specjalizacją jest jakość życia – szczyci się również znakomitą żywnością. Łatwo ją rozpoznać dzięki znakom graficznym, do których wykorzystania uprawnia pozytywna ocena w Programie.
 
Podkarpacie szczyci się walorami przyrodniczymi i kulturalnymi. To województwo, które posiada również potencjał produkcyjny i wiele możliwości inwestycyjnych. Rodzime produkty, będąc przedmiotem dumy produkujących je firm, są jednocześnie nieodłącznym elementem wizerunku całego Podkarpacia. Pomaga je rozpoznać znak „Dobre bo Podkarpackie”.
 
„Dobre bo Podkarpackie” wyróżnia te produkty, które ze względu na swoje unikalne walory są wizytówką województwa podkarpackiego.
 
W programie uczestniczą przedsiębiorstwa, mające swe zakłady produkcyjne na Podkarpaciu. Promuje i pomaga konsumentom w wyborze tych produktów, które ze względu na swoją wysoką jakość, unikalne walory smakowe i zapachowe, reprezentują nieprzeciętny poziom, godny do naśladowania oraz spełniają wymagania jakości handlowej, sanitarnej i zdrowotnej potwierdzone rekomendacjami Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie i Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie.
 
Certyfikat „Smaczne bo Podkarpackie” dla wielu przedsiębiorstw jest najważniejszym składnikiem wizerunku firmy i skutecznym sposobem na promocję w regionie i całym kraju. Partnerem Programu jest Województwo Podkarpackie.
 
Więcej informacji o Programie można znaleźć na stronie www.smaczne.rze.pl. 
 
Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy