Reklama

Lifestyle

Jak nie przytyć? Bezpłatne konsultacje w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury

Natalia Chrapek
Dodano: 21.03.2019
44977_dieta
Share
Udostępnij
Prezentacje, konsultacje dietetyczne i dyskusje. „Kultura zdrowego żywienia” to nowy cykl spotkań edukacyjnych organizowany przez Rzeszowski Inkubator Kultury. Podczas warsztatów będzie można skorzystać z porad dietetyków i poznać przepisy na zdrowe posiłki świąteczne. Najbliższe spotkanie już w środę, 10 kwietnia w budynku RIK-u przy ul. Jagiellońskiej 24. 
 
„Kultura zdrowego żywienia” to cykl bezpłatnych spotkań organizowany przez Rzeszowski Inkubator Kultury wspólnie z Centrum Dietetycznym Naturhouse. 
 
– Chodzi o to, by zrozumieć, że właściwe odżywianie się to nie tylko moda i styl życia, ale przede wszystkim recepta na zdrowie. Na najbliższym spotkaniu będziemy uczyć, jak przygotować pełnowartościowe posiłki, które mogą stać się zdrowszą alternatywą dla tych świątecznych, czyli słodkich ciast i tłustych dań oraz przekąsek – mówi Artur Kawa z Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.
 
Najbliższe spotkanie nt. „Kultury zdrowego żywienia” odbędzie się 10 kwietnia o godz. 17.30 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury przy ul. Jagiellońskiej 24. Potrwa 1,5 godz. Eksperci z Centrum Dietetycznego Naturhouse omówią zasady zdrowego żywienia podczas Świąt Wielkanocnych i związane z nimi złe nawyki żywieniowych. Goście będą  mogli skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji dietetycznych. W programie wydarzenia nie zabraknie prezentacji, wykładów oraz dyskusji. 
 
 
Fot. Materiały prasowe
 
– Zachęcamy gorąco do przygotowania nurtujących Państwa pytań i udziału w dyskusji – dodają organizatorzy. 
 
Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja na Facebooku i przesłanie numeru rejestracji mailem na adres bilety@estrada.rzeszow.pl w celu pobrania wejściówki.
 
To już trzecie spotkanie z cyklu organizowanego przez Estradę Rzeszowską w ramach Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy