Reklama

Lifestyle

Jak zorganizować perfekcyjne przyjęcie?

materiał promocyjny
Dodano: 24.04.2013
3686_Yvonne_Petra_nowosc_Cmielow
Share
Udostępnij
Nic tak nie cieszy gospodarza spotkania jak zadowoleni goście. Aranżacja urządzona ze smakiem, pyszne potrawy i niepowtarzalna atmosfera to kluczowe elementy wpływające na osiągnięcie towarzyskiego sukcesu. Jednak każdy gospodarz dobrze wie, że jego prawdziwą wizytówką jest kuchnia, a co świadczy o jej doskonałości? Perfekcyjne wyposażenie.

Delikatny kruszec 
 
Tak jak dobre maniery i etykieta towarzyska zawsze są w cenie, tak niektóre przedmioty nieodmiennie kojarzą się z klasyczną elegancją i wyszukanym stylem. Porcelana jest bez wątpienia tym, co wyróżnia perfekcyjnie wyposażoną kuchnię i świadczy o doskonałym guście jej właściciela. Miłośnicy pięknych wyrobów porcelanowych odnajdą prawdziwe perełki w ofertach polskich producentów. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują kolekcje Porcelany „Chodzież” i ZP „Ćmielów”, fabryk, które w Polsce odznaczają się najdłuższą historią wśród producentów porcelany. Każdy wielbiciel stylowych przedmiotów w ofercie obu tych firm odnajdzie odpowiadające własnemu stylowi i preferencjom produkty. Mnogość asortymentu i możliwość zakupu pojedynczych egzemplarzy pozwolą wyposażyć kuchnię w elegancki i klasyczny dodatek, który nada jej perfekcyjnej wyjątkowości.
 
Szlachetny dodatek
 
Ostatnia kropla gorącego napoju z porcelanowej filiżanki bywa argumentem do sięgnięcia po inny równie aromatyczny trunek – wino. W takiej sytuacji gospodarz spotkania również ma szansę zaprezentować się jako wprawiony organizator i zadziwić gości kunsztownymi elementami wyposażenia kuchennego. Czasem, wystarczy drobna zmiana, by ze zwykłego spotkania uczynić prawdziwą ucztę dla koneserów. Eleganckie kieliszki do wina i karafka będą w takiej sytuacji niezbędne. Wysoka jakość, kunszt wykonania, a także oryginalny kształt karafki pozwolą gospodarzowi zabłysnąć w oczach gości, ale przede wszystkim pozwolą gościom poczuć się kimś wyjątkowym. 
 
Finezyjny pomocnik
 
Organizując zarówno przyjęcie, jak i mniej formalne spotkanie towarzyskie, nie należy zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu stołu. Oprócz ułożenia talerzy, sztućców i potraw, powinniśmy zadbać o element dekoracyjny, dobierany w zależności od charakteru spotkania. Pomimo tego, iż dobór kwiatów, ozdób i dodatków jest kwestią indywidualną, można wskazać kilka przedmiotów, które nie tylko należą do kanonu artykułów wyposażenia kuchni, ale są – po prostu – użyteczne. Dzięki matom stołowym ułatwimy sobie pracę po zakończonym przyjęciu, a w jego trakcie nadamy spotkaniu piękną oprawę. Warto wyposażyć kuchnię w co najmniej dwa różne komplety, których stylistyka będzie dopasowana do spotkań formalnych i świątecznych, a także do mniej zobowiązujących przyjęć w gronie znajomych. Do wyboru mamy nakrycia ze szkła, kauczukowe, bambusowe, z najróżniejszych tkanin, z których każde wyróżnia się innymi właściwościami i zastosowaniem. 
 
Organizowanie przyjęć to prawdziwe wyzwanie. Jednak mając z rozmysłem wyposażoną kuchnię, nie trzeba obawiać się o wrażenie, jakie wywrzemy na naszych gościach. Po wypiciu aromatycznej kawy ze stylowej porcelany, degustacji wina z eleganckich kieliszków i rozmowie przy doskonale zaaranżowanym stole, każdy gość poczuje się wyjątkowy, a my osiągniemy towarzyski sukces.
 

Elementy niezbędne do organizacji przyjęcia lub spotkania znajdziesz w sklepie HELIOS

ul. Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów,
tel./fax. +48 17 862-91-92, +48 17 862-88-93, +48 17 854-42-24
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00
 
 
Odwiedź stronę i sklep internetowy na: www.helios-szklo.pl
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy