Reklama

Lifestyle

Poznaj smak zdrowia na warsztatach kulinarnych

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 20.08.2015
21530_poznaj-smak-zdrowia
Share
Udostępnij
Zdrowy tryb życia, a zwłaszcza zdrowe odżywianie coraz więcej osób traktuje nie jako chwilową modę, ale styl życia i pasję. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wprowadzić w rytm codziennego dnia zdrowe nawyki żywieniowe, skorzystaj z warsztatów kulinarnych „Poznaj smak zdrowia”, połączonych z aktywnym wypoczynkiem w strefie wellness & SPA. Warsztaty odbędą się w niedzielę, 30 sierpnia w SPA Hotel Splendor. Liczba miejsc ograniczona.
 
Warsztaty „Poznaj smak zdrowia” polegają na przygotowywaniu w małych grupach zdrowych posiłków, wymiana doświadczeń, degustacja przygotowanych potraw, wykłady o tematyce prozdrowotnej, a tym razem – ze względu na miejsce warsztatów, także relaks w hotelowej strefie wellness&SPA. 
 
Podczas 4-godzinnych praktycznych warsztatów uczestnicy, pod okiem instruktorek, nauczą się, jak zrobić pyszne i zdrowe dania słodkie i słone oraz pełnowartościowe posiłki, które mają właściwości leczące i wspierające organizm. Będzie wspólne przygotowanie m.in. zupy kremu z ciecierzycy z „ciecierzycowym groszkiem”, zielonego koktajlu odkwaszającego i oczyszczający organizm, orzeźwiającej lemoniady arbuzowej oraz zdrowych słodyczey, bez cukru, glutenu i nabiału.
 
W ostatniej części warsztatów zaplanowany jest aktywny wypoczynek i relaks w strefie Wellness & SPA Hotelu Splendor (basen, sauny, grota schładzania, jacuzzi); przewidziane są także zajęcia z fizjoterapeutą wewnątrz hotelu oraz na świeżym powietrzu, a także aqua aerobik, dlatego należy wziąć ze sobą wygodne ubrania oraz stroje kąpielowe.
 
Warsztaty organizują dwie przedsiębiorcze młode kobiety, zafascynowane praktykami pro-zdrowowtnymi: Monika Homa i Paulina Kawa. Monika Homa jest dyplomowanym pedagogiem, coachem i trenerem zdrowia. Na stronie www.vegazdrowie.pl publikuje przepisy i artykuły promujące zdrowy styl życia. Kocha gotować i tworzyć nowe potrawy, które nie tylko pysznie smakują, ale leczą ciało i duszę. Wierzy, że organizm karmiony w pełni naturalną, nieprzetworzoną żywnością i przywrócony do optymalnej równowagi ma zdolności samouzdrawiania. 
 
Z kolei Paulina Kawa to organizatorka i koordynatorka wielu spotkań, szkoleń i warsztatów, na których pomaga ludziom w osiąganiu ich celów. Pasjonuje się rozwojem osobistym, dąży do uzyskania równowagi ciała i ducha; propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowego stylu życia. 

Harmonogram warsztatów:
 
11:30 – 12:00 – Rejestracja uczestników
12:00 – 15:00 – Praktyczne warsztaty zdrowego gotowania
15:00 – 16:00 – Wspólny posiłek i część dyskusyjna
16:00 – 18:00 – Aktywny wypoczynek i relaks w strefie SPA&Wellness
 
Jest to pierwsze spotkanie z cyklu 4 spotkań w luksusowym SPA Hotelu Splendor**** Cena warsztatów: 290 zł, cena promocyjna: 250 zł (do 25.08.2015)
 
Kontakt dla osób zainteresowanych warsztatami:
 
Paulina Kawa tel. 668 849 248, 
Monika Homa tel. 514 124 339
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy