Reklama

Lifestyle

REFRESH YOUR LIFE – relacja z wydarzenia B2B

Artykuł sponsorowany
Dodano: 24.03.2023
72875_obraz3
Share
Udostępnij

W środę 20 marca 2023 o godzinie 17:00 w hotelu Zielony Kompleks Dwór OSTOYA (Jasionka 1 36-002 Jasionka, Rzeszów) odbyło się ekskluzywne wydarzenie B2B w ramach finansowanej ze środków europejskich kampanii „Refresh”. Ta finansowana przez UE kampania ma na celu promowanie wysokiej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw na rynkach wewnętrznych Niemiec, Polski i Czech.

Uczestnicy z branży Horeca, dystrybutorzy, dziennikarze i nie tylko mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat najwyższej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw, ich specyficznych właściwości i wartości odżywczych. Z tego powodu dietetyk kliniczny Mateusz Szałajko wygłosił prezentację na ten temat i poinformował uczestników o licznych zaletach tych europejskich produktów. Podczas imprezy można było spotkać się z przedstawicielami organizacji partnerskich oraz posmakować promowanych produktów.

Może cię zainteresować

Reklama

Wydarzenie to  było realizowane w ramach finansowanej ze środków unijnych kampanii „Refresh”, której celem było zwiększenie świadomości społecznej na temat doskonałej jakości europejskich owoców i warzyw. Wartość odżywcza i smak europejskich owoców i warzyw to ważny priorytet dla Unii Europejskiej.

Wysoką wartość odżywczą świeżych owoców i warzyw zapewniają obowiązujące normy, wymagania dotyczące produkcji oraz wdrożone systemy jakości.  Regularne spożywanie świeżych owoców dostarcza niezbędnych składników do organizmu i zapewnia zachowanie zbilansowanej diety. 

Aby uzyskać więcej informacji,  zapraszamy na stronę internetową  www.refreshyourlife.eu  

Facebooku: https://www.facebook.com/refreshyourlifeeu/ 

Instagram: https://www.instagram.com/refreshyourlifeeu/?hl=el

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy