Reklama

Lifestyle

Rzeszowski weekend smakosza za pół ceny

Anna Olech
Dodano: 11.06.2014
13145_Szafa-Music-Club
Share
Udostępnij
Skosztować kulinarnych specjałów restauracji, płacąc jedynie połowę ceny i zostać recenzentem kulinarnych? Okazja ku temu nadarzy się w najbliższy weekend (14-15 czerwca) w trakcie plebiscytu „Korona Smakosza”. Odwiedzający lokale, które zgłoszą się do udziału w konkursie, oceniają je i wskażą te najlepsze.  
 
Ten ogólnopolski plebiscyt, którego organizatorem jest firma Makro, odbywa się już po raz trzeci, i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród restauracji, jak i ich gości. Dla restauratorów to doskonała promocja, dla klientów możność skosztowania ich specjałów i okazja do doskonałej zabawy. Zasady głosowania są proste – wystarczy wybrać się do restauracji, która zgłosiła się do plebiscytu, zamówić dania spośród przynajmniej trzech w specjalnej ofercie cenowej (50 proc.), a na koniec wypełnić ankietę. Ok. 40 restauracji będzie walczyć w 10 kategoriach: smak potrawy, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkanie z przyjaciółmi, lokal na rodzinny obiad, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją ceny do jakości oraz lokal z najlepszym daniem regionalnym. W każdej z kategorii można przyznać od jednej do pięciu koron. O zwycięstwie zadecydują wyłącznie głosy klientów, a lokal z najwyższą średnią oceną zdobędzie „Koronę Smakosza”, a także bon na zakupy w Makro. 
 
Nagrody są przewidziane także dla głosujących. Ci, którzy najciekawiej dokończą zdanie: „Polecę ten lokal znajomym, ponieważ…”, otrzymają m.in. telewizor, aparat fotograficzny, kuchenkę mikrofalową. 
 
W tym roku do akcji „Weekend w Rzeszowie za pół ceny” przyłączyło się również Muzeum Dobranocek. W sobotę 14 czerwca będzie można zwiedzić je bezpłatnie, a w niedzielę bilety będą o połowę tańsze.
Aktualna lista restauracji biorących udział w plebiscycie dostępna na stronie www.koronasmakosza.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy