Reklama

Lifestyle

Starbucks w Rzeszowie – otwarcie w przyszłym roku

Alina Bosak
Dodano: 21.11.2022
69171_starrrr
Share
Udostępnij
– Najprawdopodobniej w styczniu 2023 roku będziemy mogli zaprosić klientów do kawiarni Starbucks – informuje Sebastian Podkulski, prezes Galerii Rzeszów. Popularna marka miała otworzyć się w stolicy Podkarpacia jeszcze w tym roku, ale z powodu opóźnienia w dostawie mebli, to się najpewniej nie uda.
 
Już od września zaczęły się pojawiać informacje o tym, że Starbucks otworzy kawiarnię w Galerii Rzeszów. A właściwie o planach wejścia popularnej sieci do Rzeszowa mówi się już od kilku lat. Nawet, kiedy właściciel Galerii Rzeszów starał się o zabudowę podcieni od strony ronda Dmowskiego. Dziś galeria rozbudowuje się od strony przeciwnej – Dworca Podmiejskiego. Natomiast wejście Starbucksa do Rzeszowa przestało być wreszcie spekulatywne. 
 
Z początkiem listopada Sebastian Podkulski, prezes Galerii Rzeszów potwierdził, że zarządca galerii podpisał umowę z firmą AmRest, która jest operatorem marki Starbucks.

Na poziomie -1 galerii, w miejscu, w którym wcześniej była fontanna, rozpoczęły się prace remontowe. Wydawało się, ze uda się je skończy jeszcze przed końcem roku i kawiarnia zostanie otwarta na przełomie 2022/2023. Dziś jednak Sebastian Podkulski poinformował nas, że otwarcie opóźni się z powodu opóźnienia w dostawie mebli i Starbucks najprawdopodobniej otwarty zostanie w Rzeszowie w styczniu 2023 roku.
 
Starbucks to największa na świecie sieć kawiarni. Została założona 30 marca 1971 w Seattle w stanie Waszyngton. Koncern posiada ponad 28 tys. kawiarni w 74 krajach. Starbucks otworzył swoją pierwszą kawiarnię w Polsce w kwietniu 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. Teraz jest ich ponad 70.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy