Reklama

Lifestyle

Do 5 września czeka Rzeszów na wystawców Karpat Na Widelcu

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 17.08.2022
65958_kuchnia
Share
Udostępnij
Firmy zajmujące się produkcją rękodzieła i wyrobów spożywczych mogą wziąć udział w organizowanym we wrześniu w Rzeszowie festiwalu kulinarnym „Karpaty na Widelcu”, którego patronem jest Robert Makłowicz. Formularz zgłoszeniowy jest już na stronie: estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/nabor-wystawcow-na-karpaty-na-widelcu,art796. Na chętnych miasto czeka do 5 września.
 
– Stworzymy festiwal o europejskim znaczeniu, korzystając z know-how, wiedzy i dorobku Roberta Makłowicza. To wydarzenie promujące karpackie smaki oraz kulturę,  będzie atrakcją kulinarną, kulturalną i turystyczną Rzeszowa – zapowiada Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
 
Gastronomiczną imprezę miasto zaplanowało na 24 i 25 września. Ma to być prawdziwe święto podkarpackiej kuchni, które zachwyci odwiedzających bogactwem smaków, ale też zintegruje lokalnych przedsiębiorców.
 
Miasto poszukuje już wystawców na towarzyszący festiwalowi jarmark. Każdy producent rękodzieła i produktów spożywczych może zgłosić się do udziału i oferować swoje produkty uczestnikom imprezy. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej: estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/nabor-wystawcow-na-karpaty-na-widelcu,art796. 
 
Uzupełniony dokument należy przesłać na adres: jarmark@karpatynawidelcu.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy