Reklama

Lifestyle

Od soboty pijalnia czekolady w Millenium Hall w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 22.10.2021
57206_czekolada
Share
Udostępnij
Już w sobotę, 23 października o godzinie 10:00 otwarcie nowej Pijalni Czekolady Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara Chocolatier w Rzeszowie, w Millenium Hall. Będzie największa w Polsce fontanna czekolady, makieta kolejowa – jedyna taka na Podkarpaciu, zabytkowy Willys Whippet, który zdobi wnętrza nowej pijalni oraz taśmociąg, który transportuje najlepszą czekoladę. Nie zabraknie nawet palmiarni, gdzie przy dźwiękach niczym z dżungli będzie można smakować kolejną filiżankę czekolady z pianką.
 
Ma być równie pięknie, pysznie i czekoladowo, jak to już niektórzy znają z Korczyny koło Krosna, gdzie kilka lata temu Mirosław Pelczar otworzył swoją pierwszą pijalnię czekolady. Teraz ponad 600-metrowy lokal w miejscu dawnego klubu „Lukr” cieszyć będzie smakoszy czekolady z Rzeszowa i okolic. Na miejscu będzie można zobaczyć maszyny do wyrobu legendarnego przysmaku, a nawet skomponować własną czekoladę. Wszystko to w otoczeniu fontanny wysokiej na ponad 2 metry i szerokiej na 3 metry, pociągów pod sufitem wypełnionych czekoladą oraz  podwieszanych samolotów, także z łakociami.
 
– Nasze przestrzenie inspirowane są starą fabryką czekolady, a wyróżniają nas ręcznie robione czekolady, praliny, trufle, figurki czekoladowe oraz prawdziwa pitna czekolada. Pijalnia to miejsce, gdzie dzielimy się naszą pasją – mówi Mirosław Pelczar.
 
Pijalnia w Rzeszowie będzie trzecią i największą przygotowaną przez Mirosława Pelczara. Jako pierwsza powstała pijalnia w Korczynie, niedawno otwarł się też 130-metrowy lokal w Sanoku. Od sobotę pijalnia czekolady będzie też w Rzeszowie. Czynna od poniedziałku do niedzieli, od godz. 10.00 do 21.00.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy