Reklama

Lifestyle

Dwa razy dziennie polecimy z Rzeszowa do Monachium

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 18.01.2024
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Share
Udostępnij

Od 31 marca samoloty Lufthansy będą latać do Monachium dwa razy dziennie z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. To jeden z największych w Europie hubów przesiadkowych, oferujący transfer na niemal cały świat. Lufthansa będzie oferować aż 14 połączeń tygodniowo z Rzeszowa.

Do południowej rotacji (11.00 z lotniska Franza Josefa Straussa, na 12.25 w Jasionce oraz 13.00 z Rzeszowa i 14.30 w stolicy Bawarii) Lufthansa dokłada wieczorne połączenie z Niemiec o 21.50 (lądowanie o 23.15) i poranne z Jasionki o 6.05 (w Monachium na 7.35). Rejsy są realizowane samolotami Bombardier CRJ-900, zabierającymi na pokład do 90 pasażerów.

Loty z Rzeszowa do Monachium

– To tylko jeden dodatkowy rejs dziennie, a generuje bardzo dużo możliwości dla naszych pasażerów, aby dotrzeć przez Monachium do różnych zakątków świata. Prestiż naszego lotniska z każdym takim nowym elementem rośnie – przyznaje Władysław Ortyl, marszałek województwa.

Lufthansa jest niemieckim przewoźnikiem narodowym, pierwszym w Europie i czwartym na świecie pod względem obsługiwanych klientów. Jest też jednym z założycieli sojuszu lotniczego Star Alliance. Z lotniska w Monachium na wszystkie kontynenty lata ponad 60 linii lotniczych.

Pasażerowie z Podkarpacia i ościennych regionów otrzymują w ten sposób pośrednie połączenie do wielu destynacji międzykontynentalnych, takich jak Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Waszyngton, Los Angeles, Denver, Boston, Montreal, Toronto, Meksyk, Tokio, Pekin, Szanghaj, Seul, Singapur, Bangkok, Delhi, Kair, Rijad, Dubaj, Duszanbe czy Maskat oraz większości ważnych europejskich portów lotniczych.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy