Reklama

Kraj

J. Kaczyński: musimy być kontynuatorami dzieła i myśli Lecha Kaczyńskiego

Rafał Białkowski, Adrian Kowarzyk/PAP
Dodano: 04.06.2022
63983_42632665_42632662
Share
Udostępnij
My wszyscy musimy być kontynuatorami dzieła i myśli Lecha Kaczyńskiego; musimy iść tą drogą, którą wskazał – mówił wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości.
Na wstępie sobotniej konwencji PiS zaprezentowano spot z fragmentem wystąpienia b. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, odnoszącego się do patriotyzmu.
 
Później nawiązał do niego szef PiS. "Mój świętej pamięci brat mówił tutaj, a właściwie mówił 11 listopada 2009 r. tutaj, tylko to przypomnieliśmy, o nowoczesnym patriotyzmie. W krótkim przemówieniu nie mógł oczywiście powiedzieć wszystkiego, ale my powinniśmy pamiętać – zarówno ci, którzy byli z nim, gdy działał, żył, jak i ci, którzy przyłączyli się później, rozumiejąc że to on miał rację, że to jego wskazania są właściwe dla Polski" – powiedział Jarosław Kaczyński.
 
"My wszyscy musimy być kontynuatorami jego dzieła i jego myśli. Musimy iść tą drogą, którą wskazał. Iść tą drogą ku temu celowi, o którym tutaj mówił, ku tej Polsce, o którą chodzi" – dodał prezes PiS.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy