Reklama

Kraj

PKO BP: obywatele Ukrainy mogą otwierać konto bez opłat za prowadzenie przez rok

PAP
Dodano: 26.02.2022
60397_41734528_40144454
Share
Udostępnij
PKO BP poinformował w sobotę, że obywatele Ukrainy od teraz mogą otwierać konto w banku bez opłat za prowadzenie przez 12 miesięcy.
"Pomagamy obywatelom Ukrainy – od teraz mogą otwierać nasze Konto bez Granic bez opłat za prowadzenie przez 12 miesięcy. Tymczasową kartę w wybranych oddziałach wydamy od razu po otwarciu konta. #PomocDlaUkrainy" – przekazano na Twitterze PKO BP.
 
Ponadto Fundacja PKO Banku Polskiego uruchomiła specjalne konto do wpłat na rzecz pomocy Ukrainy. Pomóc można wpłacając dowolną, najmniejszą nawet kwotę. Dane do przelewu: Fundacja PKO Banku Polskiego; tytuł – Wpłata na pomoc dla Ukrainy; nr konta – 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014. Wpłaty można dokonać również w aplikacji mobilnej.
 
W piątek PKO BP poinformował w mediach społecznościowych, że znosi opłaty za przelewy na Ukrainę. "Znosimy opłaty za szybki przelew do Kredobanku oraz za zlecenie przelewu zagranicznego do każdego banku w Ukrainie. Mamy nadzieję, że tym gestem choć odrobinę pomożemy naszym sąsiadom z Ukrainy w tym trudnym dla nich czasie" – przekazał na Twitterze bank PKO BP.
 
Kredobank jest uniwersalnym bankiem z centralą we Lwowie, jego właścicielem jest PKO Bank Polski. Sieć placówek Kredobanku obejmuje centralę we Lwowie oraz 82 oddziały na terenie całej Ukrainy; posiada ponad 588 tys. klientów detalicznych i 57 tys. firm i przedsiębiorstw.
 
Zmieniona oferta banku obowiązuje przez trzy miesiące.
 
Również w piątkowym komunikacie bank informował, że dysponuje odpowiednimi zasobami gotówki i w większości oddziałów oraz bankomatów jest ona dostępna na bieżąco. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy