Kariera

AIESEC University – innowacyjne warsztaty językowe

Artykuł Partnera
Dodano: 18.06.2013
5205_aiesecuniversity
Share
Udostępnij
Jesteś znudzony ciągłym powtarzaniem rzadko używanych zwrotów bądź monotonnym ćwiczeniem struktur gramatycznych? Jeśli tak to warsztaty Learn by Play są właśnie dla Ciebie! Zapisy na warsztaty językowe AIESEC University już rozpoczęte. Przyjadą do nas lektorzy z Wenezueli, Kolumbii, Filipin, Chin, Włoch a także Tunezji. To właśnie oni w innowacyjny sposób przybliżą Ci codzienny język obcego kraju, a także jego kulturę. 
 
Organizacja AIESEC umożliwia poprzez warsztaty naukę języka hiszpańskiego, angielskiego, włoskiego, chińskiego oraz francuskiego.  Zajęcia będą trwały od 1 lipca do 30 sierpnia 2013 roku.  Zajęcia pozwolą uczestnikom na doszlifowanie swoich umiejętności językowych i swobodną komunikację w obcym języku.
 
Podczas wakacyjnych warsztatów będą do wyboru 3 formy: 
  • warsztaty zwykłe 8-tygodniowe, gdzie zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po półtorej godziny, na różnych poziomach; 
  • warsztaty intensywne, które będą trwały przez miesiąc lipiec lub sierpień od poniedziałku do piątku przez trzy godziny dziennie. 
  • zajęcia indywidualne, które są świetnym rozwiązaniem dla osób pracujących.
Zajęcia będą na różnych poziomach i o różnych porach. 
 
W ramach warsztatów również będą miały miejsce Language Tour – kilkugodzinne spotkania z lektorem. Uczenie się języka to nie tylko zajęcia w sali.  Wyjście na miasto, zwiedzanie okolicznych atrakcji z lektorem to też świetny sposób na naukę języka obcego w codziennym użyciu. 
 
– Zajęcia pozwoliły mi na luźne komunikowanie się z rówieśnikami z różnych krajów. Pozbyłam się barier językowych, a podczas Language Tour wraz z uczestnikami swobodnie rozmawialiśmy rodzimym językiem lektora.– mówi Anita, uczestniczka poprzedniej edycji warsztatów. 
 
Zapisy trwają do końca czerwca. Koszt udziału to 220zł. Więcej informacji na stronie www.learnbyplay.pl.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy