Kariera

Obierz kurs na karierę, nie bój się zadawać pytań

Artykuł Partnera
Dodano: 12.03.2013
2650_Drzewo_kariery
Share
Udostępnij
Chcesz pracować w kraju? A może zrobić karierę za granicą? Nie wiesz jak napisać CV, które przykuje uwagę potencjalnego pracodawcy? Zastanawiasz się, dlaczego ciągle jesteś bezrobotny?

Nieważne, czy jesteś studentem skrupulatnie planującym swoją ścieżkę kariery, świeżo upieczonym absolwentem marzącym o satysfakcjonującej pracy, czy profesjonalistą szukającym odmiany w życiu zawodowym.

Portal BIZNESiSTYL.pl we współpracy z firmą Randstad pomogą ci w każdej kwestii dotyczącej rynku pracy, perspektyw zawodowych, najczęściej popełnianych błędów podczas rekrutacji czy dobrych praktyk, które świetnie sprawdzają się w każdej branży.

Wystarczy wysłać swoje pytanie na adres: kariera@biznesistyl.pl, a specjaliści z firmy Randstad ustosunkują się do niego na łamach portalu, omawiając tematykę, której będzie dotyczyć.

Nasz partner, firma Randstad, to jeden z wiodących dostawców usług Human Resources, którego działania nie ograniczają się tylko do doradztwa personalnego, ale mają na celu kształtowanie rynku pracy. Firma powstała w 1960 r. w Holandii. Dziś zatrudnia 27 tys. pracowników i prowadzi 4,5 tys. biur regionalnych na całym świecie.

Zaufaj profesjonalistom już dzisiaj. Kto wie, być może jedna wiadomość całkowicie odmieni kurs twojej kariery.

 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy