Kariera

XIII Edycja URtalking już za nami

Artykuł Partnera
Dodano: 03.02.2014
10640_23
Share
Udostępnij
21 stycznia, jak co roku, uczestnicy XIII Edycji URtalking mieli za zadanie zaprezentowanie w ciągu 12 minut jednego z wybranych siebie tematów w sposób interesujący, atrakcyjny i angażujący zgromadzoną publiczność. Tym razem najlepszy okazał się Tadeusz Kozieł. 
 
Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji URtalking zajął Tadeusz Kozieł, który wystąpić z tematem „Moje życie, przypadek czy wyzwanie?”. Interesujący okazał się nie tylko temat, lecz przede wszystkim sposób jego zaprezentowania. Publiczność była zachwycona również szczerością i naturalnością wystąpienia Tadeusza. 
 
II miejsce przypadło Paulinie Czarnocie, która zaprezentowała temat „Jak zarządzać tym, co jest w życiu najważniejsze? Czas”. Przedstawiła różnorodne techniki i sposoby, jak zarządzać swoim czasem, podzieliła się również mnóstwem cennych wskazówek. Ostatnim prelegentem był Michał Tymula, który przedstawił publiczności i jury „Startupowy dekalog”. Podczas wystąpienia podpowiedział, co z punktu widzenia przedsiębiorcy warto robić, czego zaś zdecydowanie unikać. 
 
Tegoroczne spotkanie zakończone zostało wystąpieniem gościa specjalnego, Krzysztofa Janowskiego, który zaprezentował temat „Wykreuj swoje życie, z jakiego będziesz dumny”. Prezentacje uczestników konkursu było oceniane przez jury, w skład którego wchodzili Krzysztof Janowski, dr. Piotr Cyrek, Grzegorz Kolasiński, dr Ewa Kubejko-Polańska oraz dr Grzegorz Hajduk.
 
Laureaci i jury Konkursu – od lewej dr G. Hajduk, M.Tymuła, T.Kozieł, P.Czarnota,dr E. Kubejko-Polańska, G. Kolasiński, K. Janowski, dr P. Cyrek / fot. materiały prasowe
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy