Kariera

Intensywne warsztaty językowe – pomysł na wakacje?

Artykuł Partnera
Dodano: 19.07.2013
5867_studenci
Share
Udostępnij
Jak bardzo efektywna będzie Twoja nauka języka, gdy będziesz mieć z nim kontakt przez trzy godziny dziennie, pięć razy w tygodniu? Jeśli chcesz w krótkim czasie nauczyć się biegle posługiwać wybranym językiem, to warsztaty intensywne Learn by Play są właśnie dla Ciebie! Zapisy już ruszyły! Lektorzy z Tunezji, Kolumbii, Filipin, Wenezueli, Chin oraz Włoch są już u nas i czekają na Ciebie.
 
W ramach warsztatów językowych, organizacja AIESEC umożliwia naukę języka hiszpańskiego, angielskiego, włoskiego, chińskiego oraz francuskiego.  Oprócz standardowych warsztatów oraz zajęć indywidualnych proponujemy warsztaty intensywne, które pozwolą uczestnikom na znacznie szybsze przyswojenie języka i naukę swobodnej komunikacji w zaledwie jeden miesiąc! Zajęcia w takiej formie będą trwały od 5 do 30 sierpnia 2013 roku i będą odbywać się 5 razy w tygodniu po 3 godziny dziennie. Jest to doskonała możliwość dla wszystkich tych, którym zależy na bardzo efektywnej nauce języka. Lektorzy zadbają przede wszystkim o stworzenie odpowiedniego środowiska do nauki, a także o to, aby każdy uczestnik w szybki i skuteczny sposób pokonał bariery językowe i znacznie zwiększył swój zasób słownictwa.

Warsztaty intensywne dotyczą tylko poziomu początkującego, poza językiem angielskim, który będzie na poziomie średniozaawansowanym. Zajęcia będą odbywać się w niewielkich grupach o różnych godzinach. 
 
– Dla mnie był to strzał w dziesiątkę! Bardzo efektywne warsztaty, które pozwoliły mi znacznie zwiększyć swoje umiejętności językowe, zasób słownictwa i przede wszystkim swobodę w posługiwaniu się językiem obcym. Zajęcia odbywały się w luźnej atmosferze i były dostosowane do oczekiwań całej grupy, a codzienny, kilkugodzinny kontakt z językiem sprawił, że komunikowanie się nim przestało być dla mnie problematyczne. Bardzo duży postęp, jak na jeden miesiąc. – mówi Rafał, uczestnik poprzedniej edycji warsztatów intensywnych.
     
Zapisy trwają do 30 lipca. Koszt to 420zł. Więcej informacji na stronie www.learnbyplay.pl.
 

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 113 krajach na świecie i liczy 86 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.
Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka  prezentacji, sprzedaż, negocjacje.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy