Reklama

Dom

Osiedle Śnieżna – zamieszkaj w modnej dzielnicy Rzeszowa

Artykuł Partnera
Dodano: 15.09.2017
34388_cid_B6504E0ED11D4ABABD3E0D5835F27424@Szef
Share
Udostępnij

Południowe przedmieścia Rzeszowa zawsze kusiły nowych mieszkańców krajobrazami i zacisznymi zakątkami. Nie wkroczył tu wielki przemysł i do dziś króluje zieleń. Nic dziwnego, że Budziwój staje się najmodniejszą dzielnicą miasta, a powstające tu domy to łakomy kąsek dla uciekinierów z ciasnych blokowisk. Nie inaczej jest z szeregówkami przy ul. Porąbki, które buduje Szerbud. Inwestycja dopiero ruszyła, ale z rezerwacją domu trzeba się spieszyć, żeby okazja nie uciekła nam sprzed nosa.

To czwarty etap inwestycji, którą znana rzeszowska firma Szerbud realizuje na Osiedlu Śnieżna. Wcześniej wybudowała tu 20 wolnostojących domów jednorodzinnych, wszystkie zostały sprzedane, a zainteresowanie tymi inwestycjami potwierdziło, że moda na Budziwój trzyma się w najlepsze. 

– Co więcej, wzrasta – zauważa Jacek Ceglarz, dyrektor ds. handlowych i inwestycyjnych w firmie Szerbud. – Budziwój to osiedle zaciszne, a zarazem bardzo blisko centrum miasta, do którego dociera się w 7-10 minut. Dojazd będzie jeszcze szybszy po zakończeniu przebudowy ulicy Sikorskiego i innych inwestycji drogowych w tej części Rzeszowa. Wiele zainwestowano także w samym Budziwoju, po włączeniu go do miasta. Są lepsze drogi, chodniki, sprawna komunikacja publiczna i odnowione szkoły. To sprawia, że ta dzielnica staje się coraz modniejsza. Kupują tu działki i domy ludzie zamożniejsi, ceniący sobie wygodę i dobre sąsiedztwo. 

 

Z tych powodów firma Szerbud kontynuuje budowę Osiedla Śnieżna w Budziwoju i właśnie rozpoczęła budowę 17 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki. Powstają według indywidualnego i uwzględniającego modne trendy projektu. Budynki podzielone zostały na cztery zespoły, co pozwoliło uzyskać aż osiem szeregówek narożnych z większymi działkami. Dodatkowo, są one większe od standardowych, podobnie jak ogródki przy szeregówkach środkowych. Przyszli właściciele będą mieć do dyspozycji 4-6 arów!

– Szeregówki kupowane są chętnie, bo to lepsze rozwiązanie od 100-metrowego  mieszkania. Ogrodzona działka daje dzieciom swobodę zabaw na świeżym powietrzu i zapewnia bezpieczeństwo. Do tego jest garaż, miejsce na grill i altanę. Z drugiej strony nie trzeba poświęcać tyle czasu na prace ogrodowe i otoczenie budynku co w przypadku domów jednorodzinnych – stwierdza dyrektor Ceglarz. 

Osiedle Śnieżna to budownictwo energooszczędne i modna, nowoczesna architektura. Niskie koszty ogrzewania gwarantują wysokiej jakości materiały budowlane – ściany z pustaka ceramicznego i 3-szybowe okna. Zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz rekuperator powietrza. Zaprojektowano je w modnym, modernistycznym stylu. Mniej skosów na poddaszu, duże przeszklenia i przesuwane drzwi na tarasy to rozwiązania zgodne z duchem współczesności. Elewacja będzie utrzymana w nowoczesnym stylu – ściany białe, a dach przykryty grafitową, płaską dachówką.

Wewnątrz właściciele będą mieli do dyspozycji otwarta przestrzeń gwarantują wygodną przestrzeń dzienną na parterze oraz duże przeszklenia w budynku. W dużym salonie jest miejsce na kominek. Obok zaplanowano gabinet. Na wyższej kondygnacji znajdą się sypialnie. Ta przeznaczona dla rodziców posiadać będzie dodatkową łazienkę oraz garderobę. Każda szeregówka posiada garaż, a na podjeździe drugie miejsce postojowe. Układ działek przy szeregówkach narożnych umożliwia przejazd do części ogrodu znajdującej się za budynkiem, a także stworzenie trzeciego miejsca parkingowego.  

Na ul. Porąbki będzie można się wprowadzić już za rok. Inwestycja zostanie oddana w III kwartale 2018 roku.

Firma Deweloperska Szerbud

www.osiedlesniezna.pl

Olbrachta 14, 35-614 Rzeszów

e-mail: szerbud@szerbud.pl

tel. 17 85 86 412, 605 151 882

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9.00 do 17.00

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy