Reklama

Dom

Szeregówki na Osiedlu Śnieżna – energooszczędna i modna architektura

Artykuł sponsorowany
Dodano: 05.07.2017
33649_Glowne_BiS
Share
Udostępnij

Osiedle Śnieżna w Rzeszowie znajduje się na terenie dawnego Budziwoja – lubianej i modnej dzielnicy miasta, w której króluje niska zabudowa. To cicha i spokojna okolica, blisko miejskich atrakcji i z wszystkim, co potrzebne pod ręką – szkołą, żłobkiem, sklepem i przystankiem MPK. Firma Deweloperska Szerbud wybudowała tu już 20 domów jednorodzinnych wolnostojących i rozpoczyna czwarty etap inwestycji. Przy ul. Porąbki stanie zespół 17 domów w zabudowie szeregowej. Wyróżnia je energooszczędna technologia i nowoczesna architektura. Podłogówka jest w całym domu!

– To indywidualny projekt, wykonany na nasze zlecenie – podkreśla Jacek Ceglarz, dyrektor ds. handlowych i inwestycyjnych w firmie Szerbud. – 17 budynków podzielonych zostało na 4 zespoły, dzięki temu zyskaliśmy więcej szeregówek narożnych z większymi działkami. Przy czym trzeba zaznaczyć, że wszystkie działki są w tej ofercie większe od standardowo spotykanych na rynku. Każdy właściciel domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Śnieżna będzie miał do dyspozycji od 4 do 6 arów. To wynika z filozofii naszej firmy – zawsze być o krok przed konkurencją.

Szerbud, który domy i mieszkania w Rzeszowie buduje już od 1995 roku, cieszy się opinią dewelopera oferującego najwyższy standard. Takie też jest Osiedle Śnieżna, gdzie od samego początku postawiono na budownictwo energooszczędne i modną, nowoczesną architekturę.

– Stosujemy materiały budowlane, które gwarantują niskie koszty ogrzewania – najlepsze na rynku pustaki ceramiczne i 3-szybowe okna, do tego ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz rekuperator powietrza – wylicza dyrektor Ceglarz.

Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, to rozwiązanie stosowane dziś w większości domów budowanych przez indywidualnych inwestorów. Montowany w domach firmy Szerbud wymiennik ciepła o wysokiej sprawności pozwala odzyskać nawet 95 proc. ciepła z powierza wywiewanego na zewnątrz. Co w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym daje duże oszczędności i czyni inwestycję przyjazną środowisku naturalnemu.

Ekologiczne szeregówki przy ul. Porąbki uwodzą nie tylko praktycznymi rozwiązaniami, ale i wyglądem. Zaprojektowano je w modnym, modernistycznym stylu. Mniej skosów na poddaszu, duże przeszklenia i przesuwane drzwi na tarasy to rozwiązania zgodne z duchem współczesności. Elewacja utrzymana w nowoczesnym stylu – biel pod grafitowym dachem. – Jako jedyna firma deweloperska oferujemy domy w zabudowie szeregowej kryte dachówką płaską – zauważa Jacek Ceglarz. – Wnętrze również zaplanowaliśmy z rozmachem. Na 120 mkw. jest duży salon z miejscem na kominek, mnóstwo otwartej przestrzeni i światła. Na parterze znajduje się także gabinet. Sypialnia rodziców posiada dodatkową łazienkę oraz garderobę.

Segmenty będą w pełni ogrodzone. W garażu oraz na podjeździe znajdą się dwa miejsca postojowe. Układ działek przy szeregówkach narożnych umożliwia przejazd do części ogrodu znajdującej się za budynkiem, a także stworzenie trzeciego miejsca parkingowego. To doskonała propozycja dla osób, którym w mieszkaniu jest już za ciasno. Powiększyła się rodzina, marzą o większej intymności, ale nie chcą angażować zbyt wiele czasu na utrzymanie domu i jego otoczenia. Przy szeregówce mają ogród wystarczająco duży, by postawić trampolinę i basen dla dzieci, altanę czy drewutnię oraz zaparkować bezpiecznie samochód. Za to koszenie trawnika potrwa tylko chwilę.

– Posiejemy go przed oddaniem domów nowym właścicielom w III kwartale 2018 roku – zapewnia Jacek Ceglarz i dodaje, że Szerbud, jak zawsze oferuje możliwość realizacji budynków w standardzie pod klucz oraz uzyskanie rabatów na zakup materiałów wykończeniowych. Zapraszamy na Osiedle Śnieżna. Zobacz swój wymarzony dom.

Firma Deweloperska Szerbud

www.osiedlesniezna.pl

Olbrachta 14, 35-614 Rzeszów

e-mail: szerbud@szerbud.pl

tel. 17 85 86 412, 605 151 882

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9.00 do 17.00

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy