Reklama

Dom

Wielkoformatowe płytki Tubądzin i kolekcja Macieja Zienia z 20% rabatem

Artykuł Partnera
Dodano: 12.10.2017
35359_main
Share
Udostępnij

Płytki o wielkich formatach, 120×240 cm, w Centrum Ceramiki BOZ w Rzeszowie można kupić o 20 procent taniej. W promocji są wszystkie kolekcje marki Tubądzin – w tym kreacje Macieja Zienia i drewnopodobny gres, który również jest hitem. Akcja trwa do końca października.

– Tubądzin należy do liderów wśród polskich producentów płytek ceramicznych i jest dziś najszybciej rozwijającą się firmą w tej branży. To jedyna polska marka, która oferuje wielkoformatowe płytki ceramiczne, konkurując z producentami włoskimi i hiszpańskimi. Powstają one w najnowocześniejszej w kraju fabryce, otwartej w ubiegłym roku w Sieradzu. Zaawansowana technologia pozwala produkować tam płytki o formacie 120x240cm – mówi Jarosław Plizga, kierownik ekspozycji w Centrum Ceramiki BOZ w Rzeszowie.

Wielki format króluje

Płytki o tak dużych formatach to dziś wiodący trend w świecie designu łazienkowego.

– Przekonaliśmy się o tym, goszcząc na targach w Bolonii, największym wydarzeniu w branży płytek ceramicznych na świecie. Moda na wielki format króluje. Najbardziej znani i cenieni w świecie producenci prześcigają się dziś w tym, by produkować płytki w coraz większych formatach i umożliwić klientom pokrycie powierzchni jak najmniejszą ilością płytek. To z pewnością rozwiązanie bardzo praktyczne. Mniej fug oznacza mniej trudnych do czyszczenia miejsc – zauważa Jarosław Plizga.

Tubądzin jest również jedną z pierwszych w Polsce firm, które szkoliły i nadal szkolą wykonawców – płytkarzy do pracy z wielkim formatem. – Takie szkolenie odbyło się także w naszej firmie – zapewnia kierownik ekspozycji w Centrum Ceramiki BOZ w Rzeszowie. – Wyłożenie powierzchni ważącą nawet 60 kilogramów płytką wymaga wiedzy i umiejętności.

Profesjonalnych ekip wykonawców, którzy nie obawiają się wielkiego formatu stale przybywa, zwłaszcza, że jest on łatwy w obróbce. Płytkarze wiedzą, że modnego i bardzo odpowiadającego gustom klientów trendu zatrzymać się nie da.

Tubądzin, w kolekcji Monolith z wielkim formatem (120×240 cm i 120×120 cm), oferuje płytki polerowane i matowe. Paleta kolorów jest szeroka. Najpopularniejsze są imitacje betonu i kamienia. Wielkoformatowe płytki wykorzystuje się już nie tylko w łazienkach, ale również jako niebanalny materiał wykończeniowy ścian i podłóg w kuchniach (także na blaty kuchenne), w salonach, a nawet na elewacjach budynków. To ceramika odporna na ścierania, plamy, wysoką temperaturę i mróz. – Jedyne miejsce, w którym nie ułożyłbym tych płytek, to taras. Przy polskiej zimie, klej i płytka nie wytrzymają naprężeń związanych ze zmianami temperatur. Natomiast na elewacji,  w systemach wentylowanych, na rusztowaniach, płytki wielkoformatowe sprawdzą się znakomicie i będą ciekawym rozwiązaniem architektonicznym – radzi Jarosław Plizga.

Kolekcje Macieja Zienia wśród hitów marki Tubądzin

Szukając oryginalności i szyku, kojarzącego się z barwnymi wybiegami mody, warto zwrócić uwagę na kolekcję płytek wykreowanych przez Macieja Zienia, jednego z najbardziej znanych projektantów i stylistów, twórcę  luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją. Jego kreacje cieszą się popularnością wśród gwiazd show-biznesu, a firmowane nazwiskiem Zień kolekcje płytek ceramicznych to od kilku lat hit w portfolio Tubądzina i świetnie sprzedają się w Salonie Łazienek BOZ

– Klienci cenią kolekcje Zienia za oryginalność – mówi Jarosław Plizga. – Te płytki wyróżniają się designem, ciekawym podejściem do tematu stylizacji wnętrza. Często są trójwymiarowe, zaskakują niespotykanymi rozwiązaniami dekoracyjnymi. To produkt dla wymagających klientów. Dostępny w wielu różnych formatach, począwszy od płytek 20×20 cm po 60×60 cm.  

„Drewno” trzyma się dobrze

Miłośnicy klasyki w kolekcjach marki Tubądzin odnajdą modne płytki drewnopodobne oraz całą paletę kolorów odcieni i faktur w kilkudziesięciu kolekcjach standardowych.

– Spora część oferty jest dostępna u nas od ręki. BOZ jest jednym z największych dystrybutorów Tubądzina w Polsce. Współpracujemy z tą marką od ponad 20 lat – zdradza kierownik ekspozycji. – Dzięki temu możemy zaoferować klientom tak interesujące promocje, jak 20 procent rabatu na całą ofertę Tubądzina.

Przy zakupie warto skorzystać z jeszcze jednej promocji – bezpłatną aranżację i wizualizację łazienki, którą Salon Łazienek BOZ przy ul. Geodetów w Rzeszowie, oferuje wszystkim swoim klientom.

Salon Łazienek BOZ  |  Rzeszów, ul. Geodetów 3

Płytki ceramiczne: tel. 17 8500 347, plytki@boz.pl

Ceramika i armatura: tel. 17 8500 355, ceramika@boz.pl

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy