Biznes

Janusz Szuber nagrodzony. 18 listopada na Gali VIP kolejni wyróżnieni

Aneta Gieroń
Dodano: 05.11.2017
35651_szu
Share
Udostępnij
Janusz Szuber, wybitny poeta pochodzący z Sanoka statuetką VIP Honorowy 2017 został już nagrodzony. Za dwa tygodnie, 18 listopada w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się Gala VIP Dwumiesięcznika Podkarpackiego VIP Biznes&Styl, na której spotkają się przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury, mediów i polityki województwa podkarpackiego i na której zostaną rozdane prestiżowe statuetki w kategoriach:  VIP Biznes, VIP Kultura, VIP Polityka i  VIP Odkrycie Roku 2017 wykonane przez znanego artystę Macieja Syrka.
 
Kilka dni temu w Muzeum Historycznym w Sanoku w gronie najbliższych przyjaciół świętowaliśmy wręczenie statuetki VIP Honorowy dla Janusza Szubera, który towarzyszy naszej gazecie od początku jej istnienia – od 9 lat. Tę wyjątkową statuetkę wręczyliśmy po raz pierwszy, bo w sposób szczególny chcieliśmy podkreślić zasługi Janusza Szubera dla Podkarpacia. Ten wybitny intelektualista jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich poetów współczesnych i jednym z najwybitniejszych mieszkańców Sanoka, którego słowa czynią jeszcze bardziej rozpoznawalnym  jego rodzinne miasto i nasz region w Polsce i na świecie.
 
Film, jaki zarejestrowaliśmy w trakcie wręczenia statuetki, zostanie zaprezentowany 18 listopada w Filharmonii Podkarpackiej, podczas wieczoru, w którym wręczymy  statuetki w kategoriach:  VIP Biznes, VIP Kultura, VIP Polityka i  VIP Odkrycie Roku 2017. Odbiorą je osoby wybrane przez kapitułę w skład której weszli: prof. Marek Koziorowski, prorektor Uniwersytetu Rzeszowskiego; prof. Grzegorz Budzik, prorektor Politechniki Rzeszowskiej; dr Wergiliusz Gołąbek, rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania; dr Krzysztof Kaszuba, ekonomista; mec. Jerzy Borcz, adwokat; Krystyna Lenkowska, anglistka i poetka; Aneta Gieroń, redaktor naczelna VIP Biznes&Styl; Alina Boska, zastępca red. nacz.  BIZNESiSTYL.pl.
 
Wieczór uprzyjemnią występ znakomitej artystki  – Olgi Bończyk, pokaz mody oraz bankiet.
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy