Reklama

Biznes

Tydzień bez samochodu w Rzeszowie. Wygraj hulajnogę

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 05.06.2023
Tydzień bez samochodu w Rzeszowie. Auto można zamienić na spacer, rower, hulajnogę i wygrać nagrody. Fot. Pixabay
Tydzień bez samochodu w Rzeszowie. Auto można zamienić na spacer, rower, hulajnogę i wygrać nagrody. Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

W poniedziałek 5 czerwca jest pierwsza okazja, by włączyć się do akcji „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie”. Druga taka będzie za tydzień – 12 czerwca. Zadanie polega na tym, aby przez pięć dni – od poniedziałku do piątku – poruszać się po mieście bez auta i dokumentować to na zdjęciach w swoich mediach społecznościowych. Do wygrania hulajnoga elektryczna o wartości 2800 zł i inne nagrody.

Pogoda sprzyja, więc wyzwanie, by przez pięć dni poruszać się po Rzeszowie bez auta, wydaje się wykonalne nawet dla tych, którzy wolą spacer i rower od miejskich autobusów.

– Mam nadzieję, że i ja będę mógł sprawdzić się w tym wyzwaniu – wyraża chęć prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. – Dzięki temu zadbamy o środowisko, zobaczymy miasto od nieco innej strony i na pewno spędzimy trochę więcej czasu na świeżym powietrzu – dodaje i zachęca, by nie tylko zamienić samochody na bardziej przyjazne dla środowiska środki transportu, ale też zawalczyć o nagrodę w konkursie Zwinny Rzeszów, który organizuje Stowarzyszenie Ekoskop oraz firma Electricall.

Jak wziąć udział w konkursie o hulajnogę


Założenia wyzwania „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie” są proste: po wypełnieniu formularza, od 5 lub 12 czerwca wystarczy przez pięć dni publikować na Facebooku lub Instagramie posty (jeden dziennie) dokumentujące poruszanie się po Rzeszowie bez samochodu. We wpisie (film lub zdjęcie) powinna znaleźć się formułka:

Facebook: Dzień X wyzwania „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie” Więcej: https://fb.me/e/7NvEmi6cw  #ZwinnyRzeszów 

Instagram: Dzień X wyzwania „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie” Więcej: https://www.instagram.com/p/CsrKAJJIM2z  #ZwinnyRzeszów

Gdzie X w kolejnych dniach zamieniane jest odpowiednio na 1,2,3,4,5.


Rozwinięcie opisu jest dowolne, bardzo ważne jest pozyskiwanie jak największej liczby reakcji i komentarzy. Niedozwolone jest jednak zdobywanie ich odpłatnie.

Głosy zostaną zliczone do 20 czerwca, a wielki finał zaplanowano na 23 czerwca.

Nagrody przewidziano dla zdobywców pierwszych pięciu miejsc:

  • 1 miejsce (wartość nagrody 2.800 PLN):
  • Hulajnoga elektryczna Frugal CYBER + torba na kierownicę + alarm na pilota
  • 2 miejsce (wartość nagrody 1.400 PLN):
  • Wypożyczenie elektrycznego moto-crossa marki SURRON na 7 dni lub wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 30 dni
  • 3 miejsce (wartość nagrody 700 PLN):
  • Wypożyczenie elektrycznego moto-crossa SURRON na 3 dni lub wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 14 dni
  • 4 i 5 miejsce (wartość nagrody 2×350 PLN):
  • wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 7 dni

Udział może wziąć każdy, a ze szczegółowymi założeniami można zapoznać się tutaj: https://bit.ly/3OOmvIq.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy