Reklama

Biznes

Będzie dodatkowy parking przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 03.01.2017
30658_glowne
Share
Udostępnij

Do końca 2017 roku przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 powstanie dodatkowy parking na 100 samochodów. Będzie się on mieścił na działce położonej pomiędzy oddziałem ratunkowym, poradniami dziecięcymi, stacją paliw i aleją Armii Krajowej. Będzie to parking miejski (właścicielem działki jest miasto), ale zaparkują na nim także pacjenci szpitala.

Dodatkowy parking obok szpitala jest konieczny, ponieważ pacjenci ciągle skarżą się na problemy z parkowaniem. Obok szpitala jest miejsce na parking – chodzi o działkę pomiędzy oddziałem ratunkowym, poradniami dziecięcymi, stacją paliw i aleją Armii Krajowej, której właścicielem jest miasto. – Prezydent Tadeusz Ferenc spotkał się z dyrektorem szpitala Januszem Solarzem w tej sprawie – potwierdza Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Budowa parkingu nie jest wpisana do budżetu. – Na razie miasto nie ma pieniędzy na tę inwestycję, ale niewykluczone, że powstaną oszczędności po różnych przetargach. Inwestycję chcemy zrealizować jeszcze w tym roku – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy