Reklama

Biznes

Networking i praca na świeżym powietrzu w ogródku Aeropolis

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 14.07.2016
28287_0K3A4867
Share
Udostępnij
Przedsiębiorcy z Inkubatora Technologicznego w Jasionce mogą pracować pod parasolkami w specjalnym ogródku, jaki otworzyła dla nich Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Ogródek Aeropolis, w którym działa Wi-Fi, będzie czynny do września.

Ogródek powstał po to, by nie ograniczać pracowników firm skupionych w Inkubatorze Technologicznym tylko do biur, sal konferencyjnych czy hal produkcyjnych. Mimo że w budynkach Inkubatora są pomieszczenia, gdzie mogą w spokoju zjeść np. drugie śniadanie, integrować się lub porozmawiać na tematy biznesowe, RARR S.A. zdecydował się zorganizować miejsce mniej formalne. Ogródek Aeropolis to kilka stolików z parasolkami i wygodnymi krzesłami. Przedsiębiorcy mogą tu spożywać posiłki, spędzać przerwy w pracy, relaksować się i rozmawiać. Ponieważ działa tu Wi-Fi, mogą również wziąć ze sobą laptopy i pracować na świeżym powietrzu – taka zresztą jest idea, która przyświecała otwarciu ogródka.

– Staramy się zapewnić naszym przedsiębiorcom jak najdogodniejsze warunki pracy. Liczymy, że coraz więcej przedsiębiorców będzie przychodzić do ogródka, żeby popracować i wymieniać pomysły. Chcemy, żeby ogródek był miejscem networkingu – mówi Dawid Adamski, kierownik w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis”.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy