Reklama

Biznes

Dziś kulinarny biznes na luzie

opracowanie Dagmara Goś
Dodano: 08.04.2014
11772_10172600_10202684295283085_1033778137_n
Share
Udostępnij
10 kwietnia (czwartek) o godzinie 18 w klubie Mikrofon kolejne spotkanie „Biznes na luzie”. Tym razem podczas wydarzenia wystąpią specjaliści z branży kulinarnej, Krystian Szymaniewicz – szef kuchni kilku restauracji oraz Jakub Karyś producent programów kulinarnych. 
 
Krystian Szymaniewicz – kucharz przygotowujący dania dla najbardziej znanych polityków, biznesmenów, aktorów, piosenkarzy i sportowców zarówno w Polsce, jaki i we Włoszech. Ekspert i doradca kulinarny oraz ambasador znanych włoskich marek w Polsce. Doradza przy otwieraniu restauracji i hoteli, tworzy receptury dla gastronomii i przemysłu spożywczego, przeprowadza pokazy kulinarne i szkolenia z zakresu kuchni włoskiej. W roku 2008 otworzył własną pizzerią Angolo Dell Pizza w Rzymie. Po powrocie do Polski pracował w restauracji La Sueva, na stanowisku szefa kuchni. Potem otworzył kolejną Pizzerię Sale & Pepe, która zdobyła w 2012 roku tytuł „Najpopularniejszej Pizzerii w Rzeszowie”. Teraz jest szefem kuchni w nowo otwartej restauracji Sapori Italiani.
 
Kuba Karyś – producent, reżyser i bloger, opowie o pracy od kuchni dla dużych stacji telewizyjnych tj. TVN, w której to był producentem jednego z najbardziej znanych programów kulinarnych „Kuchenne Rewolucje”. Powie czy są różnice w pracy dla Polsatu, w którym pracował, jako reżyser programu Top Chef. Zdradzi uczestnikom również, jakie są budżety na produkcję różnych programów i z czym wiąże się praca na planie. Dowiemy się, jak można zdobyć pracę w dużych stacjach telewizyjnych i co musiał zrobić, aby otrzymać tam posadę. Dodatkowo uczestnicy mogli podpytać Kubę o to jak łączy życie producenta w Stolicy z prowadzeniem pubu – kawiarni Życie jest piękne i Seta&Galareta w Rzeszowie, których jest właścicielem. 

Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy