Reklama

Automoto

Renault Master numerem 1 pierwszego kwartału roku

Artykuł Partnera
Dodano: 11.04.2018
38368_750b
Share
Udostępnij

Renault Master po raz kolejny okazało się najchętniej wybieranym wśród modeli samochodów dostawczych w Polsce w pierwszym kwartale tego roku. A marzec  był kolejnym rekordowym miesiącem dla Mastera.   Marka Renault w marcu zajęła pierwsze miejsce pod względem rejestracji w Polsce w segmencie lekkich samochodów dostawczych.

Na rynku samochodów dostawczych Renault Master zajęło pierwsze miejsce ze sprzedażą na poziomie 813 samochodów (dane za marzec br.).Po udanym pierwszym kwartale roku Master okazał się najchętniej wybieranym wśród modeli dostawczych w Polsce.

Gama Mastera jest tworzona „na miarę” i obejmuje w Polsce ponad 150 wersji: 4 długości, 3 wysokości, 4 klasy ładowności,a także wersje: furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, wywrotki, kontenery, wersje z przednim i tylnym napędem, o objętości użytecznej od 8 do 22 m³. W ofercie znajduje się także wersja: L4H2 i H3 Furgon z napędem na tylne, pojedyncze koła. Ta wersja z wydłużonym zwisem tylnym jest przeznaczona w szczególności dla użytkowników pokonujących długie trasy oraz firm kurierskich. Większa odległość między nadkolami umożliwia załadunek europalet również w tylnej części pojazdu.

Salon i serwis Renault znajdziecie Państwo

w Rzeszowie – al. Armii Krajowej 82.

Tarnowie – Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów

Infolinia 17 859 15 00, www.autospektrum.pl

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy