Reklama

Automoto

Festiwalu Nowości organizowanego przez G&G Auto Rzeszów – autoryzowanego dealera marki Volkswagen mieszczącego się przy ulicy Lubelskiej 50E w Rzeszowie.

materiał partnera
Dodano: 30.04.2024
materiał partnera
materiał partnera
Share
Udostępnij

Volkswagen nie zwalnia tempa i kontynuuje ekspansję swoich nowych modeli. Tym razem niemiecki producent zaprezentował 4 nowe modele: Passata, Tiguana, T-crossa oraz elektryczne ID.7. Każdy z tych modeli został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie, bezpieczeństwie i stylu. Każdy z tych modeli jest już również dostępny w salonie Volkswagen G&G Auto Rzeszów, przy ul. Lubelskiej 50E w Rzeszowie.

Nowy Tiguan to sportowa stylistyka, więcej miejsca w środku, zupełnie przeprojektowane wnętrze z dużym ekranem, wielofunkcyjnym pokrętłem, oświetleniem Ambiente i wieloma innymi udogodnieniami.

 

Nowy Passat zupełnie przeprojektowany, z dużym, nowoczesnym wyświetlaczem w konsoli centralnej, adaptacyjnym zawieszeniem DCC Pro i świetnie dobranymi materiałami. By ofertować komfort w każdej podróży zarówno tej rodzinnej jak i  tej biznesowej.

Odświeżony T-Cross to świetny kompan codziennych podróży: 455 litrów bagażnika pomimo kompaktowych wymiarów auta, bogactwo systemów wspomagających, a do tego wyrazisty design, który przyciąga wzrok.

Nowy ID.7 – elektryczny i elektryzujący. To nawet 621 km zasięgu, przepiękny design i 6,5 sekundy do setki. To limuzyna, która idealnie łączy piękno, komfort, nowoczesność i doskonałe osiągi.

Już w pierwszym tygodniu maja wszyscy zainteresowani Klienci marką Volkswagen będą mieli świetną okazję na przetestowanie całej gamy nowych modeli podczas Festiwalu Nowości organizowanego przez G&G Auto Rzeszów – autoryzowanego dealera marki Volkswagen mieszczącego się przy ulicy Lubelskiej 50E w Rzeszowie.

Więcej informacji:

https://ggautorzeszow.dealer.volkswagen.pl/osobowe/vw-festiwal-nowosci

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy