Reklama

Biznes

Nie żyje 42-latek, który wypadł z łódki nad Zalewem w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 28.07.2021
55289_policja
Share
Udostępnij
We wtorek wieczorem na zbiorniku wodnym przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie wywróciła się łódka. W wodzie znaleźli się dwaj mężczyźni. Jeden z nich o własnych siłach wydostał się na brzeg, drugiego wyciągnęły osoby znajdujące się w rejonie rozlewiska. Mimo udzielonej pomocy 42-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.
 
W łodzi pływało dwóch mężczyzn, w wieku 33 i 42 lata. W pewnym momencie łódka wywróciła się i mężczyźni wpadli do wody. Młodszemu z nich udało się wydostać na brzeg o własnych siłach, natomiast 42- latek zniknął pod wodą. Osoby, które znajdowały się w pobliżu rozlewiska ruszyły na ratunek, wyciągnęły mężczyznę i zaczęły udzielać mu pomocy.

Karetka pogotowia, która przyjechała na miejsce, kontynuowała reanimację. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale niestety zmarł.
 
Policjanci ustalili, że mężczyźni, którzy pływali łódką pochodzą z województwa lubelskiego. Wynajęli oni domek letniskowy i wypoczywali wraz ze znajomymi w rejonie Wisłoka. Na miejscu pracowali policyjni technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze

Reklama

Polecane

Reklama

Najpopularniejsze

Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy