Reklama

Lifestyle

DONUM CORDE CENTRUM REHABILITACJI I OPIEKI MEDYCZNEJ już w działalności CENTRUM REHABILITACJI DZIECI!

Materiał Partnera
Dodano: 19.04.2023
73412_tyt-resizer-750q75
Share
Udostępnij
DONUM CORDE to kompleks medyczny, który w swojej działalności ma możliwość kompleksowej opieki nad Pacjentem, przede wszystkim w zakresie rehabilitacji. Indywidualnie dostoswana rehabilitacja ma na celu usprawniania Pacjentów z różnymi schorzeniami, a innowacyjna technologia w zastosowaniu podczas rehabilitacji, ma za zadanie przyspieszyć proces usprawniania i powrotu do zdrowia! 
 
Wiele sukcesów Pacjentów dorosłych osiąga się na co dzień podczas wykonywanej pracy, a kompleksowość działań zawsze jest na sukces Pacjenta! Lekarze specjaliści oraz cały interdyscyplinarny zespół medyczny ma możliwość wsparcia Pacjenta w tym trudnym dla niego czasie poprzez profesjonalizm w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych oraz zastosowanie zindywidualizowanego planu powrotu do zdrowia! 
 
 
Poszerzenie działalności o rehabilitację najmłodszych i najbardziej wymagających Pacjentów zostało podjęte w tym roku, a oddział cieszy się już ogromnym zainteresowaniem. Szczególną uwagę zwracają specjaliści w zakresie neurorehabilitacji. 
 
Specjalistyczne metody z połączeniem innowacyjnego i jedynego dostępnego w Polsce sprzętu daje niezwykle dobre efekty wśród najmłodszych Pacjentów. W związku z intensywnym rozwojem placówki, w swoim użytkowaniu posiada jedyny dostępny egzoszkielet pediatryczny do przeprowadzania rehabilitacji w zakresie reedukacji chodu. 
 
 
W rehabilitacji z wykorzystaniem egzoszkieletu pediatrycznego oczywiście przede wszystkim chodzi o to, aby usprawnić Pacjenta w zakresie poprawnego chodu, a le terapia z dzieckiem charakteryzuje się tym iż poprzez zabawę można osiągnąć jeszcze więcej! Ta technologia pozwala na wykorzystanie fizjoterapeuty do wykonywania poprawnej i efektywnej rehabilitacji, ale także zaangażowanie poprzez motywacje i pobudzenia małego Pacjenta, wykorzystując chociażby grę w piłkę.  
 
 
Powtarzalność pewnych ruchów wspomaga zapamiętywanie automatycznie wykonywanych ruchów u człowieka, również u dzieci a technologia zastosowana w terapii ma możliwość poprawy i przyspieszenia całego procesu usprawniania i wdrożenia dobrych nawyków. 
 
 
Donum Corde to miejsce, w którym rehabilitacja najmłodszych Pacjentów wykonywana jest poprzez zabawę, a wykorzystywanie dostępnego sprzętu razem z dostoswanymi pomieszczeniami do terapii dzieci daje pozytywne efekty poprawy funkcjonowania małych Pacjentów!
 
tel. 508 276 074/ 517 226 993

DONUM CORDE
CENTRUM REHABILITACJI I OPIEKI MEDYCZNEJ  
Budy Głogowskie 835 B
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy