Reklama

Lifestyle

W Wańkowej i Puławach można już jeździć na nartach

Aneta Gieroń
Dodano: 03.12.2023
Fot. Archiwum BIZNESISTYL.pl
Fot. Archiwum BIZNESISTYL.pl
Share
Udostępnij

Obfite opady śniegu i ujemne temperatury na początku grudnia to wspaniała wiadomość dla właścicieli stoków narciarskich w regionie. Na Podkarpaciu można już szusować w ośrodku KiczeraSki w Puławach oraz na trasach Bieszczad.ski w Wańkowej.

Wyciągi wystartowały w piątek i sobotę. W Puławach w Beskidzie Niskim jest około 40 cm śniegu i otwarte są dwie trasy. W sobotę i niedzielę można jeździć od godz. 9.00 do 21.00, w poniedziałek stacja jest nieczynna, ale od wtorku, 5 grudnia w Puławach można szusować codziennie od 9.00 do 21.00. Do 22 grudnia obowiązuje też cennik z ubiegłego roku. 6-godzinny karnet kosztuje 98 zł, ulgowy na taki sam czas o 10 zł mniej. Za 10 wyjazdów krzesełkiem zapłacimy 96 zł, a w wersji ulgowej – 76 zł.

W Puławach do dyspozycji narciarzy jest też wypożyczalnia i serwis sprzętu, szkółka narciarska oraz restauracja.

Na nartach w Wańkowej w Bieszczadach

Od soboty można też pojeździć w Wańkowej w Bieszczadach. W sobotę i niedzielę od godz. 9.00 do 18.00 na czterech trasach. W weekend wszystkie karnety w Wańkowej sprzedawane są w cenie karnetu ulgowego. Za 6-godzinny karnet zapłacimy 100 zł, za ulgowy – 95 zł. Za całodzienny, odpowiednio 110 zł i 100 zł. Najtańszy jest bilet 2-godzinny: 75 zł normalny i 70 zł ulgowy. Na stoku leży od 20 do 50 cm śniegu.

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni i serwisu sprzętu, szkółki narciarskiej  oraz restauracji.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy