Reklama

Kraków

Błonia czekają na narciarzy biegowych

Źródło: krakow.pl
Dodano: 06.12.2023
Zdjęcie: ZZM Kraków
Zdjęcie: ZZM Kraków
Share
Udostępnij

Kiedy najmłodsi pójdą na sanki, nieco starsi lub bardziej doświadczeni w zimowych aktywnościach mogą wybrać się na biegówki! Taka ilość śniegu nie pozwala czekać, trzeba ją prędko wykorzystać. I tak oto powstały na Błoniach ślady dla narciarzy biegowych. Korzystajcie!

Skuter śnieżny wyznaczył na Błoniach dwie duże pętle, dzięki którym okrążenie na nartach największej łąki w mieście będzie wygodne. Można więc jeździć parami albo w dwóch kierunkach.

Na środku powstanie też mniejsza pętla, na krótszy trening, bądź dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z narciarstwem biegowym. Przy takiej ilości śniegu nie ma konieczności wyjazdu za miasto, żeby spróbować tego rodzaju sportu.

– Bardzo prosimy, aby wygniecionego śladu nie niszczyć i nie zadeptywać. Błonia są miejscem uwielbianym przez krakowian. Latem przyciągają mnóstwo osób i amatorów różnych sportów. Niech i tak będzie zimą. Niech szusowanie na nartach będzie tam niczym nieograniczoną przyjemnością, a nie trasą wyznaczoną przez paliki, słupki i taśmę – apelują pracownicy ZZM.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy