Reklama

Lifestyle

W sobotę świąteczny bazarek w Parku Papieskim

Aneta Gieroń
Dodano: 29.11.2023
Fot. Tadeusz Poźniak
Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij

W sobotę, 2 grudnia w Parku Papieskim w Rzeszowie zaplanowano ekologiczny bazarek w klimacie świąt Bożego Narodzenia. Wystawcy i sprzedawcy rozłożą swoje stanowiska w rejonie parkingu przy parku. To będzie drugi eko-bazarek w tej lokalizacji – pierwszy odbył się w październiki i cieszył się ogromną popularnością wśród rzeszowian.

Ekologiczny bazar w Rzeszowie jest organizowany we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

– Podobne przedsięwzięcie w Boguchwale cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, dlatego poprosiłam Roberta Pieszczocha, dyrektora PODR o pomoc w organizacji targu w Rzeszowie. Podkarpacki Bazarek organizowany jest raz w miesiącu w wybraną sobotę – mówi Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa. 

Ponad 100 wystawców na bazarku w Parku Papieskim

2 grudnia w Parku Papieskim ma się pojawić ponad 100 wystawców: serowarzy, wędliniarze, pszczelarze i rękodzielnicy. Swoje stoiska rozłożą na parkingu parku, od strony al. Armii Krajowej. Na mocy porozumienia z dyrekcją hipermarketu E. Leclerc, klienci bazarku mogą zostawić swoje samochody na parkingu tego sklepu. Stąd do parku wystarczy przejść przez al. Armii Krajowej. Na miejscu porządku i bezpieczeństwa pilnują strażnicy miejscy. Zakupy będzie można zrobić w godz. 8-14.

„Zanurz się w świątecznej atmosferze i odkryj wyjątkowe prezenty dla bliskich! Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, ciesz się aromatem świątecznych przysmaków, zobacz ręcznie robione ozdoby i poczuj magię, która unosi się w powietrzu” – zachęcają do świątecznych zakupów organizatorzy bazarku. 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy