Reklama

Lifestyle

Od 20 czerwca bezpośrednie loty z Rzeszowa do Gdańska

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 09.06.2020
50922_lotnisko
Share
Udostępnij
Ruszają bezpośrednie loty między stolicą Podkarpacia a Gdańskiem. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu, w każdą sobotę. Z Rzeszowa samolot będzie startował o godz. 15:40 i lądował w Gdańsku o 17:05.  Wylot z Gdańska planowano jest na 13:20 z  lądowaniem w Rzeszowie o  14:40. Bilety można kupić na stronach www.lot.com.
 
Ten rok będzie szczególny dla turystyki krajowej. Jestem przekonany, że niespełna półtora godzinny lot z Rzeszowa do centrum Trójmiasta przyczyni się do wymiany turystów między tymi atrakcyjnymi regionami.-mówi Adam Hamryszczak,  prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.
 
PLL LOT  wydłużył też obowiązywanie obecnej siatki połączeń do 30 czerwca. Dostępne są tylko rejsy krajowe z Warszawy do Rzeszowa (12 rejsów tygodniowo), oraz Krakowa, Poznania, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Rejs na trasie Kraków-Gdańsk oraz dwóch nowych trasach Kraków-Olsztyn-Mazury oraz Rzeszów-Gdańsk. Połączenia międzynarodowe realizowane przez narodowego przewoźnika do 30 czerwca są odwołane.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy