Reklama

Lifestyle

Zamykają Graciarnię u Plastyków w Rzeszowie. 22 lutego impreza pożegnalna

Natalia Chrapek
Dodano: 07.02.2020
49656_graty
Share
Udostępnij
Legendarna Graciarnia u Plastyków, jedna z najstarszych knajp w Rzeszowie, zostanie zamknięta. Na pożegnanie zorganizowano imprezę, która odbędzie się w sobotę, 22 lutego. Zagra m.in. zespół Biegun Zachodni – szykują się mocne gitarowe brzmienia, dopełnione charyzmatycznym wokalem. Klimat nie do powtórzenia gwarantowany. 
 
Graciarnia u Plastyków była od 18 lat jedną z najpopularniejszych knajp w Rzeszowie, chociaż tak naprawdę na imprezowej mapie miasta pojawiła się kilka lat wcześniej. Wtedy pod krótszą nazwą – „U Plastyków”. Ekscentryczny wystrój pubu przyciąga tłumy. Obrazy, plakaty i stare fotografie na ścianach, mnóstwo gitar i płyt winylowych, maszyny do pisania oraz szycia, a nawet znaki drogowe czy wiszące rowery. Do tego kanapy z pociągowego przedziału i kultowy stolik z… trumny – klimat nie do powtórzenia. 
 
Kilka dni temu miasto obiegła informacja, że kultowa knajpa zostanie zamknięta. – Kochani, z ogromnym smutkiem informujemy, że z przyczyn zupełnie od nas niezależnych, żegnamy się z imprezową mapą Rzeszowa. Szykujemy dla was imprezę pożegnalną. Więcej informacji podamy niebawem – czytamy na facebookowym profilu pubu. Przyczyny zamknięcia lokalu, póki co są nieznane, chociaż w kuluarach mówi się o zmianie właściciela kamienicy przy ul. Rynek 10, gdzie znajduje się graciarnia. 
 
Stali bywalcy knajpy będą mieli okazję się z nią pożegnać. Ta nadarzy się  w sobotę, 22 lutego. Dla Rzeszowian zagra m.in. zespół Biegun Zachodni, znany z mocnych gitarowych brzmień, dopełnionych charyzmatycznym wokalem. 
 
 
Fot. Facebook
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy