Reklama

Lifestyle

Bezpośrednie loty z Jasionki do USA od marca proponuje LOT

Alina Bosak
Dodano: 24.01.2023
71142_lot
Share
Udostępnij
Od 26 marca znów będzie można polecieć bezpośrednio z lotniska w Jasionce do Nowego Jorku. LOT zapewni połączenie raz w tygodniu. 
 
Po zimowej przerwie do siatki połączeń z Międzynarodowym Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka wracają loty do nowojorskiego portu Newark Liberty International Airport.
 
Podobnie jak w ubiegły roku pierwszy samolot Polskich Linii Lotniczych LOT wystartuje spod Rzeszowa do Stanów Zjednoczonych pod koniec marca. I tak samo jak przed rokiem będzie to jedno połączenie w tygodniu. Obsługujący tę trasę boeing 787 dreamliner będzie wylatywał z Nowego Jorku w niedzielę o godz. 20.10 i po ponad 9 godzinach będzie lądował w Jasionce. W poniedziałek o 13.45 poleci z powrotem do Nowego Jorku, zabierając pasażerów z Polski.
 
Ceny biletów zaczynają się od 2699 zł.

Mimo dużej liczby transportów wojskowych i z pomocą humanitarną, jakie musi obsługiwać podrzeszowskie lotnisko od czasu pełnoskalowej wojny na Ukrainie, udało mu się utrzymać status lotniska cywilnego, a zainteresowaniem cieszą się nie tylko regularne loty np. do Wielkiej Brytanii, ale i wakacyjne czartery do popularnych turystycznych kurortów w Albanii, Bułgarii, Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Tunezji, Turcji.
 
Jak poinformował ostatnio podrzeszowski port lotniczy od 2 czerwca do 29 września Ryanair zaoferuje połączenia z Chorwacją, do której będzie można wylecieć dwa razy w tygodniu, we wtorki o godz. 9.15 i piątki o 13.30.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy