Reklama

Lifestyle

Święta w Egipcie. Pierwszy zimowy czarter z Jasionki

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 23.12.2022
70201_jasionka
Share
Udostępnij
W czwartek, 22 grudnia odleciał pierwszy w sezonie zimowym czarterowy samolot do Egiptu. Na pokładzie było ponad 180 pasażerów. Kolejne rejsy odbywać się będą co tydzień w czwartek.
 
Wczasy w Hurghadzie i jej okolicach oferuje biuro podróży Coral Travel. Oferta noclegowa jest bardzo bogata; z ponad 70 hotelami najczęściej w standardzie 5* All Inclusive. To w zdecydowanej większości rozległe kurorty, z basenami, aquaparkami, basenami z podgrzewaną wodą i krytymi basenami oraz ofertą SPA i sportów wodnych.

– Pierwszy samolot poleciał niemal pełen pasażerów, którzy spędzą święta pod palmami – mówi Piotr Lenarczyk, kierownik działu sprzedaży B2B w Coral Travel Polska. 
 
W Hurghadzie i okolicznych miejscowościach wielbiciele aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji Wyspy Giftun, doskonałe miejsce do snorkelingu i nurkowania, gdzie można zobaczyć rafy koralowe i piękne plaże. Wyspa Magawish to kolejny raj dla miłośników raf koralowych i ryb, a z plaży można podziwiać delfiny bawiące się wśród fal. 
 
W ofercie hoteli i biur są też całodniowe wycieczki do Kairu – na Piramidy w Gizie, do Wielkiego Sfinksa czy Muzeum Egipskiego. Można też wziąć udział w pustynnym safari na quadzie, albo w wyprawie wędkarskiej. 

Samoloty czarterowe linii Enter Air z Rzeszowa do Egiptu kursują w czwartki. Na miejscu trzeba pamiętać o przestrzeganiu lokalnych zasad dotyczących ubioru; należy zakrywać ramiona i nogi, a kobiety także głowę.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy