Reklama

Lifestyle

Najazd podróżników na Rzeszów. Finał 20 listopada

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 12.11.2022
68890_islandia
Share
Udostępnij
35 prezentacji znakomitych podróżników wypełnia program Ogólnopolskiego Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów – OSOTT. Najstarsza, organizowana od 38 lat, impreza podróżnicza w Polsce, rozpoczęła się 11 listopada i potrwa do niedzieli, 20 listopada. W tym roku w wersji hybrydowej – bezpłatnie i bez logowania można oglądać prezentacje w Internecie pod adresem: https://osott-travenalia2022.travelbit.pl. Wielki finał 20 listopada na żywo w sercu Rzeszowa w sali konferencyjnej hotelu Bristol, gdzie zaplanowano 7 pokazów. Udział w spotkaniu bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: zapisy.osott@gmail.com. Możliwy też wstęp „z ulicy”, bez uprzedniej rejestracji jednak pierwszeństwo będą miały osoby zarejestrowane.
 
OSOTT to najstarsze spotkanie podróżnicze w Polsce (organizowane od 38 lat), dzięki któremu stworzono globtroterską społeczność w naszym kraju. OSOTT-owicze byli uczestnikami inaugurującymi inne spotkania podróżnicze, ale także i ich organizatorami. Tak było w przypadku chociażby OSPŻiA/Kolosów, 3 Żywiołów, Wiatraków czy Podkarpackiego Kalejdoskopu. 
 
W Rzeszowie OSOTT odbywa się od 2013 roku dzięki prof. Andrzejowi Urbanikowi pochodzącemu z Rzeszowa, pomysłodawcy i głównemu animatorowi OSOTT-u.

Wszystkie informacja w serwisie https://osott-travenalia2022.travelbit.pl 

Program 20 listopada (niedziela) Hotel Bristol w Rzeszowie
 
13:30 – 15:30
Pokazy: z Rzeszowa w świat
*Motorem przez tajemniczą Rumunię – Paweł Kosturek
*Norwegia – zimowe przejście Hardangervida (największy płaskowyż w Europie) – Łukasz Łagożny
*Islandia latem czy zimą – Jarek Cupryś
*Polski zimowy himalaizm – Kirgistan – Maciej Bedrejczuk
*Wyspy Zielonego Przylądka – Gosia i Darek Lechowicz (blog „Bez skarpetek”), Maciej Brożyna

15:30 – 17:30
Warsztaty podróżnicze Rafała Króla
*Praktyczne informacje o tym jak przygotować się do podróży w każdym klimacie i do każdego zakątka Ziemi (ubiór, sprzęt, żywność, najczęściej popełniane błędy)

17:30 – 19:30
Podróże i wyprawy Moniki Witkowskiej
*Opowieści o podróżach trampingowych a także o zdobywaniu najwyższych szczytów naszej planety oraz o niezwykłych rejsach pod żaglami.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy