Reklama

Lifestyle

We wrześniu Senioralia Rzeszowskie z gwiazdami

Aneta Gieroń
Dodano: 30.08.2023
Małgorzata Ostrowska. Fot. Facebook Małgorzaty Ostrowskiej
Małgorzata Ostrowska. Fot. Facebook Małgorzaty Ostrowskiej
Share
Udostępnij

Od 9 do 16 września potrwają w tym roku Senioralia Rzeszowskie, w ramach których na terenie całego Rzeszowa zorganizowanych zostanie ponad 40 wydarzeń o różnej tematyce adresowanych do mieszkańców powyżej 60. roku życia. Tygodniowy cykl spotkań rozpocznie występ Izabeli Trojanowskiej na rzeszowskim Rynku, natomiast wielki finał z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej odbędzie się na miejskich Bulwarach.

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie rozpoczną się w sobotę 9 września o godzinie 15:30 na rzeszowskim Rynku, gdzie wystąpi Izabela Trojanowska, w wcześniej ulicami miasta przejdzie barwny korowód Seniorów, który o 15:00 wyruszy z Alei pod Kasztanami.

W kolejnych dniach na terenie całego Rzeszowa zorganizowane zostaną liczne pokazy, warsztaty, prelekcje i wystawy, a posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora będą mogli korzystać
z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez instytucje i firmy wspierające realizację tygodniowego przedsięwzięcia. Szczegółowy program znajduje się na stronie senioralia.rdk.rzeszow.pl, a infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 17 748 39 57 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00).

Senioralia Rzeszowskie na Bulwarach w Rzeszowie

Wielki finał Senioraliów Rzeszowskich odbędzie się w sobotę 16 września w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Tego dnia od godziny 13:00 na uczestników czekać będą: targi dla Seniora, występy artystyczne, pokaz mody „Stylowy Senior” oraz koncerty zespołów Klang i Syndrom Wojtuś Pan. Uroczyste zakończenie z koncertem gwiazdy wieczoru, Małgorzatą Ostrowską nastąpi o godzinie 19:30.

Senioralia Rzeszowskie organizowane są przez Rzeszowski Dom Kultury we współpracy
z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa pod Honorowym Patronatem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy