Reklama

Lifestyle

Wszystko dla nowożeńców – Podkarpackie Targi Ślubne

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 11.01.2013
1735_slub_archiwum_Cymbeline
Share
Udostępnij
Dostępność w jednym miejscu ogromnej ilości ofert związanych z organizacją ślubu i wesela – to najczęstszy powód, dla którego przyszłe młode pary tak chętnie każdego roku uczestniczą w Podkarpackich Targach Ślubnych „Wedding Live”. Kolejna, siódma już odsłona tej imprezy w ten weekend, w dniach 12-13 stycznia.

Ewelina Kosik przyznaje, że gdyby nie targi ślubne sprzed dwóch lat, zorganizowanie wesela mogłoby się nie powieść. – Zaręczyliśmy się w grudniu, ślub zaplanowaliśmy na koniec maja, czyli mieliśmy bardzo mało czasu, żeby ze wszystkim zdążyć. Na targach znaleźliśmy świetnego fotografa, który akurat miał wolny termin. Zamówiliśmy też obrączki i jeszcze zdążyłam zapisać się na fryzurę ślubną – opowiada.

Bony na suknie ślubne i garnitury
 
Bo targi ślubne jedyna taka impreza, gdzie w jednym miejscu wystawiają się wystawcy z całego kraju, których usługi bądź produkty są niezbędne do organizacji ślubu i wesela. Wśród wystawców można spotkać, m.in. salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne czy biura podróży.

Przyszłe panny młode mogą zasięgnąć darmowych porad stylistów, oddać się w ręce fryzjerów i wizażystów, którzy wykonują gratisowe próbne fryzury i makijaże ślubne, oraz wziąć udział w różnych konkursach i loteriach. – Rok temu wygrałam bon o wartości 300 zł na zakup sukni ślubnej w jednym z rzeszowskich salonów – nie ukrywa zadowolenia Maria Kiełbasa. – Chciałam też zrobić próbną fryzurę ślubną, ale w kolejce było tyle chętnych, że niestety nie udało mi się. Ale targi polecam wszystkim młodym parom, zwłaszcza jeśli chcą zapoznać się z ofertą fotografów, którzy prezentują zdjęcia ślubne i plenerowe, oraz firm cateringowych, które organizują degustacje.

Do wygrania podróż poślubna na Kretę
 
W tym roku największą atrakcją ma być losowanie podróży poślubnej na Kretę, ufundowanej przez biuro podróży ITAKA. Na kuponie otrzymanym wraz z biletem wstępu na targi należy wpisać kwotę bilonu, jaka znajdować się będzie w urnie przy scenie głównej (stoisko ITAKI nr 115) z dokładnością do jednego grosza. Wypełniony kupon należy wrzucić do urny umieszczonej obok. Oprócz tego, do wygrania jest m.in. złota biżuteria, tort weselny, kurs tańca, kupony na zabiegi upiększające itp.

Ale targi ślubne nie są kierowane jedynie do przyszłych młodych par. Udział w nich wziąć mogą także osoby, których czeka studniówka albo bal karnawałowy, a także te osoby, dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie.

Targi można zwiedzać w sobotę (12 stycznia) i niedzielę (13 stycznia) w godzinach 10-18.
 
Szerzej o Targach Ślubnych możecie przeczytać tutaj.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy