Reklama

Lifestyle

Spotkanie autorskie z Magdaleną Zimny-Louis w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 07.02.2014
10672_Magdalena_Louis
Share
Udostępnij
Już 13 lutego (czwartek) o godzinie 18.00 w księgarni Matras w Millenium Hall odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Zimny-Louis. Niedawno ukazała się nowa powieść pisarki pt. „Kilka przypadków szczęśliwych”, o której m.in. będzie można porozmawiać z autorką podczas spotkania.
 
Magdalena Zimny-Louis zadebiutowała książką „Ślady hamowania”, wydaną w 2001. To właśnie za tę powieść została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Świat Kobiet. Rok później ukazała się kolejna książka, „Pola”.
 
Obecnie w naszych księgarniach można znaleźć najnowszą powieść pisarki – „Kilka przypadków szczęśliwych”. To książka pełna charakterystycznego dla pisarki przewrotnego humoru, opisująca losy kilku rodzin, których wszyscy członkowie bardzo mocno wierzą w to, że los w końcu musi zacząć im sprzyjać. 
 
 
Podczas czwartkowego spotkania nie zabraknie rozmów z Magdaleną Zimny-Louis na temat najnowszej książki i nie tylko… Po spotkaniu oficjalnym miłośnicy pisarki będą mieli szansę otrzymać od niej autograf. 
 
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy