Reklama

Lifestyle

Indeksy można kupować!

Anna Olech
Dodano: 15.10.2013
8107_5346_ap
Share
Udostępnij
Najmłodsi mają wielkie marzenia i często bardzo niewiele trzeba, by się spełniły. Czasem wystarczy… kupić indeks. I choć hasło może być mylące, to Akademia Przyszłości, która prowadzi tę kampanię, wcale nie namawia do łamania prawa. Wręcz przeciwnie, to sposób, by pomóc dzieciom.
 
Akademia Przyszłości pomaga dzieciom od 10 lat, natomiast w Rzeszowie prowadzi ona drugą edycję projektu „Ufunduj indeks”. Akademia pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku, mają za sobą trudną historię i które bardziej potrzebują pomocy, wsparcia i motywacji, niż rzeczy materialnych. Akademia uczy dzieci wygrywać. Tak, by dzisiaj poradziły sobie w szkole, a jutro w życiu. To ogólnopolski program, który łączy dzieci o trudnej historii z kimś, kto wreszcie w nie uwierzy. A uwierzyć może każdy z nas.

Jedną z form pomocy jest właśnie indeks, dzięki któremu dziecko ma szanse zrealizować marzenia i uwierzyć w siebie, w swoje możliwości. Pomóc może właściwie każdy, ponieważ są rożne formy fundowania indeksów. Można przelewem internetowym wpłacić całą kwotę 500 zł i w ten sposób od razu ufundować indeks wybranemu dziecku. Można też rozłożyć kwotę na wygodne raty lub zaprosić do zbiórki znajomych, zorganizować zbiórkę i wspólnie kupić indeks.
 
Innym sposobem jest dołożenie się do wymaganej kwoty, wpłacać można dowolną kwotę, która razem z innymi datkami będzie przekazana na indeks, na który zbiórka już się rozpoczęła. Daje to możliwość pomagania kilkorgu dzieciom. 
 
Więcej informacji na stronie: www.kupindeks.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy