Reklama

Lifestyle

Ewa Wachowicz w Ogrodach Bernardyńskich w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 18.08.2021
55653_wachowicz
Share
Udostępnij
22 sierpnia Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na „Letnie Ogrody Literackie”. Niedzielne popołudnie o godz. 16.00 w Ogrodach Bernardyńskich będzie można spędzić z Ewą Wachowicz – dziennikarka, prezenterka i autorka książek kulinarnych. Cykl „Letnie Ogrody Literackie” realizowany jest w ramach „Atrakcji na wakacje”. Wstęp bezpłatny.
 
Ewa Wachowicz w Rzeszowie gościć będzie 22 sierpnia. A tym bardziej blisko jej do naszego miasta, bo pochodzi z okolic Gorlic. Podczas studiów na Akademii Rolniczej w Krakowie z powodzeniem startowała w konkursach piękności – w 1992 r. otrzymała tytuł Miss Polonia oraz została trzecią wicemiss świata.

W 1993 r. objęła funkcję sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka. Była producentką telewizyjną, dziennikarką, felietonistką, jurorką w programie „Top Chef”. Sympatię widzów zaskarbiła sobie jako prowadząca programy kulinarne (m.in. „Ewa gotuje”). Wydała kilka książek z przepisami (m.in. „Słodki świat Ewy Wachowicz”, „Zapiski kulinarne na każdą porę roku”). W 2020 r. nakładem wydawnictwa Znak Horyzont ukazały się „Wszystkie korony Ewy Wachowicz” – wywiad rzeka, który przeprowadził Marek Bartosik. 

 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy