Reklama

Lifestyle

Rzeszowska Żwirownia od soboty otwarta!

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 04.06.2021
54146_zwirownia
Share
Udostępnij
Od soboty, 5 czerwca, czynne będzie rzeszowskie kąpielisko Żwirownia. I tak już pozostanie do 5 września, siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10 do 18. Kąpielisko jest strzeżone z wydzieloną płycizną dla najmłodszych oraz miejscem dla osób pływających.  Jest też plac zabaw i boisko do gry w siatkówkę. W przyszłą sobotę, 12 czerwca, otwarte zostaną odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 
Miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego jest już przygotowane do sezonu. Plaża została wysprzątana, podobnie jak dno zbiornika, które oczyścili płetwonurkowie. Przebadana została także woda. Żwirownia zostanie otwarta w sobotę, 5 czerwca. Sezon kąpielowy potrwa do 5 września. Osoby dorosłe za bilet wstępu zapłacą symboliczne 2 zł, bilet ulgowy kosztuje złotówkę. 

Kąpielisko przy ulicy Kwiatkowskiego co roku odwiedza ponad 40 tysięcy ludzi. Wygodna plaża, palmy, które zbyt dużo cienia nie dają, ale są atrakcyjnym dodatkiem dekoracyjnym oraz sprzęt pływający ściągają licznych rzeszowian, którzy uwielbiają Wisłok.
 
W kolejną sobotę, 12 czerwca, uruchomione zostaną odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które znajdują się przy ul. Jałowego. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy