Reklama

Kultura

Warsztaty Fotograficzne w Mielcu

Inga Safader
Dodano: 07.06.2013
4896_TWiech_polska_029
Share
Udostępnij
Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza do udziału w warsztatach, które będą prowadzone przez fotografa, laureata World Press Photo – Tomasza Wiecha.

Dla wszystkich, którzy fotografują i chcą poznać opinię wybitnego fotografa na temat swoich zdjęć. Warsztaty dadzą szansę na wspólne zastanowienie się nad kierunkiem i szukaniem swojego głosu w fotografii.

Gdzie i kiedy?

Dwudniowe zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013 (sobota-niedziela).
 
Niewielka ilość uczestników pozwoli na indywidualny kontakt i konsultacje z prowadzącym. W programie warsztatów jest zarówno teoretyczny wykład o fotografii dokumentalnej  jak i praktyczna  realizacja własnego, krótkiego materiału fotograficznego.

Co zrobić żeby wziąć udział w warsztatach?

  • Wysłać email ze zgłoszeniem na adres: alex.gladysz@gmail.com do 20 czerwca 2013
  • W zgłoszeniu podać swoje imię i nazwisko oraz załączyć 5-10 swoich zdjęć w formacie jpg (każde zdjęcie do 500 kB)
Trzy najbardziej interesujące portfolia wybrane przez prowadzącego będą premiowane nieodpłatnym uczestnictwem w warsztatach
Koszt udziału w warsztatach to 50 zł (2 dni po 8 godzin).


Fot. Tomasz Wiech

 
Tomasz Wiech – Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. W latach 2004 – 2010 związany był z Gazetą Wyborczą. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010) oraz Narodowego Centrum Kultury (Młoda Polska, 2011). Laureat nagrody w konkursie World Press Photo w 2009 r. Jego materiał o współczesnej Polsce znalazł się w finale konkursu Leica Oscar Barnack Award 2011 oraz Magnum Expression Award 2011. W 2012 wydał książkę fotograficzną „Polska. W poszukiwaniu diamentów”. Jego zdjęcia pokazywane były w Polsce, na Litwie, w Czechach, Francji, Belgi, Portugalii.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy