Reklama

Kraj

Sześć osób rannych po ataku nożem przed klubem w centrum miasta

Krzysztof Wójcik / PAP
Dodano: 25.02.2024
Fot. PAP/Adam Warżawa
Gdańsk, 12.03.2021. Miejsce zderzenia autobusu miejskiego z samochodem osobowym na ulicy Spacerowej w kierunku obwodnicy Trójmiejskiej w Gdańsku, 12 bm. Jest jedna ofiara śmiertelna. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. (aldg) PAP/Adam Warżawa
Fot. PAP/Adam Warżawa Gdańsk, 12.03.2021. Miejsce zderzenia autobusu miejskiego z samochodem osobowym na ulicy Spacerowej w kierunku obwodnicy Trójmiejskiej w Gdańsku, 12 bm. Jest jedna ofiara śmiertelna. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. (aldg) PAP/Adam Warżawa
Share
Udostępnij

Sześć osób zostało rannych w niedzielę w nocy po ataku z użyciem noża przed klubem na ul. Elektryków w Gdańsku. Policja zatrzymała w tej sprawie 24-letniego Węgra i 30-latka z Elbląga. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku podinspektor Magdalena Ciska powiedziała PAP w niedzielę, że o godzinie 1.30 policjanci odebrali zgłoszenie, że na ul. Elektryków doszło do zranienia nożem sześciu mężczyzn.

“Jeden z pokrzywdzonych po opatrzeniu medycznym wrócił do domu, pięć osób trafiło do szpitala. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 24-latniego obywatela Węgier i 30-latka z Elbląga. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratura pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną” – dodała Ciska.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia i po wykonaniu czynności materiały przekażą prokuraturze.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy