Reklama

Kraj

Stolica: policja zatrzymała pięciu nastolatków, którzy mieli strzelać z wiatrówki do autobusów

ago/ par/ PAP
Dodano: 17.03.2024
Fot. PAP/Leszek Szymański
Warszawa, 09.07.2020. Autobusy na placu zajezdni autobusowej firmy Arriva przy ul. Płochocińskiej w Warszawie, 9 bm. Jak poinformowała rzeczniczka spółki Joanna Parzniewska, przewoźnik zawarł umowę z autoryzowanym laboratorium, które przeprowadzi badania kierowców na obecność narkotyków. Badania mają objąć wszystkich 570 kierowców zatrudnionych w spółce, którzy prowadzą pojazdy na terenie stolicy. (ls/awol) PAP/Leszek Szymański
Fot. PAP/Leszek Szymański Warszawa, 09.07.2020. Autobusy na placu zajezdni autobusowej firmy Arriva przy ul. Płochocińskiej w Warszawie, 9 bm. Jak poinformowała rzeczniczka spółki Joanna Parzniewska, przewoźnik zawarł umowę z autoryzowanym laboratorium, które przeprowadzi badania kierowców na obecność narkotyków. Badania mają objąć wszystkich 570 kierowców zatrudnionych w spółce, którzy prowadzą pojazdy na terenie stolicy. (ls/awol) PAP/Leszek Szymański
Share
Udostępnij

Stołeczna policja zatrzymała pięciu nastolatków, którzy mieli strzelać z wiatrówki do autobusów miejskich – poinformowała w niedzielę KSP we wpisie na X. W mieszkaniu, z którego miały zostać oddane strzały, policjanci zabezpieczyli dwie wiatrówki na CO2.

Zatrzymania trzech chłopców w wieku 13-15 lat policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz wydziału wywiadowczo-patrolowego KSP dokonali jeszcze w sobotę wieczorem. Nie informowano o tym, ponieważ w mieszkaniu, które wytypowano jako miejsce możliwego oddania strzałów do pojazdów komunikacji miejskiej, znaleziono dwa plecaki.

Policjanci przypuszczali, że dwaj nastolatkowie uciekli z tego miejsca przed przyjazdem policji. Dwóch 16-latków zatrzymano w niedzielę w ich miejscu pobytu.

Wszyscy chłopcy zostali umieszczeni w policyjnej izbie dziecka.

Policja nadal prowadzi czynności w tej sprawie, a o losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy