Reklama

Kraj

Premier o zmianach w rządzie: Liczy się wyłącznie interes państwowy

reb/ par/ pap
Dodano: 10.05.2024
Fot. PAP/Radek Pietruszka
Warszawa, 10.05.2024. Premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej dot. rekonstrukcji rządu, 10 bm. w siedzibie KPRM w Warszawie. (jm) PAP/Radek Pietruszka
Fot. PAP/Radek Pietruszka Warszawa, 10.05.2024. Premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej dot. rekonstrukcji rządu, 10 bm. w siedzibie KPRM w Warszawie. (jm) PAP/Radek Pietruszka
Share
Udostępnij

Nikt – włącznie ze mną – nie powinien się przywiązywać za bardzo do myśli, że jest wieczny – mówił w piątek premier Donald Tusk przedstawiając zmiany w rządzie. Zapewnił, że w rekonstrukcji rządu chodzi o to, by maksymalnie wykorzystać możliwości dla interesu państwowego.

“Ci, którzy mnie znają i pamiętają z dawnych lat, z pierwszej kadencji premierowania, wiedzą, że nikt – włącznie ze mną – nie powinien się przywiązywać za bardzo do myśli, że jest wieczny” – oświadczył w piątek szef rządu.

Zaznaczył, że ta zasada wynika z przekonania, by maksymalnie wykorzystywać możliwości i okoliczności. “Liczy się wyłącznie interes publiczny, interes państwowy” – dodał Tusk.

Czytaj także:

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy