Reklama

Kraj

Dobrzyński: czynności CBA w ministerstwie sportu, w MRiT i w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie

akuz/ joz/ PAP
Dodano: 12.06.2024
Fot. PAP/Paweł Supernak
Warszawa, 06.06.2024. Rzecznik Prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Jacek Dobrzyński podczas briefingu prasowego przed siedzibą KPRM w Warszawie, 6 bm. (jm) PAP/Paweł Supernak
Fot. PAP/Paweł Supernak Warszawa, 06.06.2024. Rzecznik Prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Jacek Dobrzyński podczas briefingu prasowego przed siedzibą KPRM w Warszawie, 6 bm. (jm) PAP/Paweł Supernak
Share
Udostępnij

Agenci CBA prowadzą w środę czynności procesowe w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki, w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie – poinformował rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński.

Postanowienie o przeszukaniu i zatrzymaniu rzeczy wydał prokurator Prokuratury Okręgowej w Świdnicy – przekazał rzecznik.

“Zabezpieczane są dokumenty i nośniki danych do śledztwa w sprawie osiągnięcia korzyści majątkowej, przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków oraz działania na szkodę interesu publicznego przez funkcjonariuszy publicznych w ramach prowadzonej procedury przetargowej” – napisał na platformie X Dobrzyński.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy