Reklama

Dom

Za mały stół dla wszystkich gości? Kup większy, nie odchudzając portfela przed Świętami

Materiał Partnera
Dodano: 23.11.2021
57967_kasa-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Polacy pokochali zakupy na raty. Najczęściej kupujemy w ten sposób sprzęty RTV i meble. To wygodne rozwiązanie, pozwalające zrobić większe zakupy bez natychmiastowego obciążania domowego budżetu, który przed Świętami i tak jest już mocno nadwyrężony. W IKEA można skorzystać z rat przy zakupie wszystkich produktów i usług. Złożenie wniosku i decyzja kredytowa zajmują tylko kilka minut, a wszystko można załatwić na miejscu – w Studiu Planowania IKEA Rzeszów.

Decydując się na kredyt ratalny, warto zwrócić uwagę na przejrzystość oferty i jakość obsługi. Pracownik punktu kredytowego, czy sprzedawca w sklepie powinien wszystko dokładnie wyjaśnić i sprawnie przeprowadzić nas przez proces zakupowy. W IKEA wysokość rat można też łatwo obliczyć w wygodnym kalkulatorze ratalnym. Z obsługi zadowolonych jest aż 92 proc. klientów, a 86 proc. skorzystałoby ponownie z zakupów na raty w IKEA*.

Raty w Studiu Planowania IKEA Rzeszów

Zakupy na raty w IKEA można zrobić wygodnie w Rzeszowie, przy wsparciu profesjonalnego konsultanta. Studio Planowania IKEA Rzeszów znajduje się w centrum handlowym Millenium Hall. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–20:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-19:00. Raty dostępne są na wszystkie produkty i usługi IKEA o wartości od 300 zł do nawet 50 000 zł, a spłatę można rozłożyć na okres od 12 do 48 miesięcy. Co ważne, do 22 000 zł nie potrzeba zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach, wystarczy okazać dowód osobisty.

Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 18,22% i została obliczona na dzień 11.05.2021 r.
Natomiast dzięki stałemu oprocentowaniu mamy pewność, że rata nie wzrośnie w trakcie spłaty kredytu. Wniosek o kredyt ratalny można złożyć też całkowicie online. Wystarczy wejść na stronę: https://ikanobank.pl/raty-ikea 

 
 

* Ankieta przeprowadzona na zlecenie Ikano Banku przez agencję badawczą Nepa w dniach 02-24.09.2020 r. na próbie n=550 Klientów korzystających z rat w IKEA w Polsce
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy